Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem túl alacsony a korához...

Nem túl alacsony a korához képest? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Labrador, 1 éves kan.

[link]

[link]

[link]


2012. ápr. 8. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
És hány centi? Anélkül nehéz megmondani, nem alacsony-e, lévén nem tudjuk sem a képen szereplő hölgy, sem a kerítés magasságát, így tulajdonképpen nincs viszonyítási alapunk. A centiméter azért jó, mert leméred a kutya marmagasságát, összehasonlítod a standarddal, és máris kiderül, jó-e, főleg ha rendszeresen méred és tudod, nő-e még és milyen ütemben.
2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
55 centit mértem a múlt hónapban, csak olyan picinek tűnik a többi kutyához képest.
2012. ápr. 8. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen kérdés az, hány cm? Nekem is van egy labim, bár ő még csak 4 hónapos.
2012. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor az nem kicsi, és még nőhet! Nekem is van egy labim, de Ő még csak 4 hós. De megértelek, én is folyton hasonlítgatom a többi kutyához. A tied mekkora volt 4 hósan?
2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs a duplázásért az elején.
2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Standard szerint pont ideális a magassága. De ezt mondjuk egyedül is megnézhetted volna :)
2012. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4/6-nak: húú nemtom sajnos nem írtam fel mikor hány centi volt.

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!