Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdit keresek kiskutyának,...

Gazdit keresek kiskutyának, hogyan találok neki a leghamarabb, úgy hogy nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem az a legjobb hogyha a családi/baráti körödben próbálsz gazdit keresni neki.De ha nem sikerül add be inkább egy menhelyre,hogy gazdit keressenek neki.(bocs de ez a TE hibád)
2009. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Otthoni szaporulat vagy talált?

Ha talált, először az eredeti gazdit kell keresni 14 napig, talált kutyát nem szabad tovább adni.

Erre:

netboard.hu =>Kutya => Elveszett, talált kedvencek hirdetése

elvesztem.hu

allatok.info

Ha saját szaporulat:

gazditkeresek.hu

gazdikereso.hu

igazbarat.hu

netboard.hu =>kutya => gazdit keresünk

allatok.info

iwiw, expressz, teszvesz

eladokiskutya.hu


És amennyiben saját kiskutya, ivartalanítani kéne a kutyádat, pláne, hogy te magad is mondtad, senkinek nem kell a kicsi!

2009. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy keresek gazdit a talált (feltéve ha talált) kutyusaimnak,hogy:

1. felhívom a sintért,hátha hiányzik valakinek

2. kiteszek egy nyomtatványt képekkel az állatkereskedésekbe,állatorvosokhoz,forgalmasabb helyekre,utcákra

3. Internet! Rengeteg ilyen oldal van,ahova felteheted a gazdira várókat

4. végső megoldás pedig a menhely,ott is találhat magának egy szerető gazdit!

Nekem eddig mindig bejöttek ezek a dolgok! Főleg ha egyszerre alkalmazod őket! Csodákra képesek!

2009. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Szerintem itt is meghirdethetnéd, hátha valaki kedvet kap hozzá! Milyen fajta kutya, mennyi idős, fiú/lány, milyen a természete, merrefelé laktok? Fotó esetleg? ... Ez az oldalt rengeteg állatbarát látogatja, talán valaki szívesen magához venné.

2009. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindekinek. Feltettem kb 5 oldalra. Nyomtattam hirdetéseket. Körbekérdeztem mindenhol =)Remélem 2 héten belül érdeklődik majd valaki
2009. jún. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!