Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted Nyíregyháza "elbír"...

Szerinted Nyíregyháza "elbír" még egy kutyakozmetikát?

Figyelt kérdés
Én kb. 5-6 kutyakozmetikáról tudok. Nagyon szeretnék én is nyitni egyet, de attól félek, hogy már nincs rá igény.
2012. márc. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyi vagyok. Szerintem elférne, mert én 2 után találtam meg az igazit, viszont ha valaki megtalálja az igazit, nem szívesen vált. Amúgy sokan nincsenek is hirdetve, csak csinálják. Van vagy öt kozmetika, plusz vagy még öt aki csak csinálja.
2012. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most Pesten élek, de szintén nyíregyi vagyok. Pár hete voltam otthon látogatóban a kutyámmal és el akartam vinni kozmetikushoz. Mivel nem tudtam hol keressem őket neten kerestem rá. Egyrészt nem sokat találtam, akit meg mégis, akkor ledöbbentem, hogy drágábban dolgoznak, mint itt Pesten.:S Nem sokkal, de azért nem ezt vártam. Igaz én csak a belvárosban és annak környékén keresgéltem, de végül mégsem vittem el. Szóval ha engem kérdeznél akkor azt mondanám, hogy a belvároshoz közel, kicsit kedvezőbb áron elférne még egy kozmetikus.:)
2012. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :D

Én is attól tartok, hogy aki már megtalálta az "igazit", nem próbál ki újat. Így mennyi az esélye, hogy lesz kuncsaftom?!

2012. márc. 28. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagy az esélye, mert az enyém most kb 2 hónapja kezdett dolgozni, és annak ellenére, hogy az előző jól dolgozott, de nagyon bunkó volt a stílusa, váltottam. Plusz, aki újonnan, mármint most vesz kozmetikázandó kutyát, annak még úgysincsenek tapasztalatai, elviszi egyhez, ha nem jó, vált, addíg, amíg meg nem találja az igazit. :) nagyon sok múlik azon, hogy a kozmetikus mennyire ért a kutyák viselkedéséhez, és hogy kedves e, vagy sem. Hiába dolgozik jól, ha folyton lehord, hogy mért nem vittem hamarabb, mért hagytam, hogy hemperegjen a fűben(?!), stb.
2012. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!