Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pro 26 tápról mi a véleményetek?

Pro 26 tápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Öt éves pulim van.
2009. jún. 13. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk olyan van. Nagyon szeretik a kutyák, jó a minősége és szerintem nem is túl drága. Minden van benne ami kell. A csirkehúsos-rizses a kedvencük! :)
2009. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Hmmm. Mivel a véleményt kérdezted, szerintem úgy szar ahogy van.Ugyanúgy mint az Olimpet által forgalmazott összes eledel az.

És amellett hogy szart árulnak még hazudnak is...

Nem tudom hogy tudtak ennyi embert megbolondítani és miért istenítik sokan a tápjaikat...

Nekem majdnem ráment egy fél almom mert elkezdtem ilyen szeméttel etetni, az volt a szerencsém, hogy már nagyok(4 hónaposak) voltak és a viszonylag gyors váltásra("csak" egy hónapig ették ezt a moslékot) jól reagáltak.

Egyébként nem tudom, hogy a Pro26 zsákján fel van-e tüntetve hogy superpremium vagy hogy premium(A Crancy Junioron nem volt).

Teli vannak a tápok szójával és mindenféle nem oda való anyaggal.

Soha többet nem etetek ilyesmivel!

Röviden ennyi, ez az én véleményem, ami mellett már 2 éve kitartok!

Üdv: A Nagy kutyás csaj

2009. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!