Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám megnézni a...

Hogyan tudnám megnézni a kutyám képességeit?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mi lenne akkor ha idegen akarna bejönni az udvarba, mert kerítésen belül, elég hangosan ugat( nem örjöng) de érdekelne, hogy éles szituban mit csinál.
2009. jún. 13. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyet ne probálj meg mert a végén még komoly gond is lehet ebből.Pl megharapja az idegent és feljelent meg stb. Szerintem már az böven elég ha ijesztöen ugat.
2009. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se próbálkozz vele!

Az én volt kutyámtól bárki bejöhetett, ha valamelyikünk ott volt, kivéve pl. a vízóra leolvasó, postás.

Azzal viszont tisztában voltam, hogy ha úgy akarna bejönni valaki, hogy nincs ott egyikünk se, akkor abból az illetőből kutyavacsora lett volna.

Pedig alapvetően nyugodt, barátságos kutya volt.

2009. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra godoltam, h szivacsban szakképzett segéddel kéne kipróbállni. Csak hol találok ilyet?
2009. jún. 13. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem harapná meg max feldöntené, v meghátrálna.
2009. jún. 13. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz ilyen próba lehetőséget.

2009. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!