Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg tudná nekem mondani...

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a gool granulátumot lehet e adni kutyáknak?

Figyelt kérdés
kistestű kutyusom van és gondok vannak a csípő és térd izülettel. Több embertől hallottam, hogy adta a kutyusának a DONA granulátumot ami lényegében ugyan az csak drágább.

2012. márc. 7. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A fő összetevője miatt nem lenne baj, de a többiben nem vagyok biztos, hívd fel az állatorvosod, biztos megmondja.

Ha kúraszerűen szeretnéd neki adni rendszeresen, akkor sokkal olcsóbban kijössz ha nem humán, hanem eleve kutyáknak szánt készítményt veszel (pl gf600). De a dolfos arthrofos (90db-os) készítménye majdnem ugyanannyiba kerül ,mint a gool granulátum. Bár tapasztalatom csak a gf600-al van az összetétele nem rossz és olcsó.

2012. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kimaradt:

Bár tapasztalatom csak a gf600-al van, de a dolfos összetétele sem rossz és olcsó.

2012. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én állatorvosom mindig a lehető legolcsóbb megfelelő gyógyszer írja fel a kutyámnak, ezért p Donát.

Innentől nem hiszem, hogy a Gool jó lenne neki, gondolom a vivőanyag nem passzol vagy ilyesmi.

Ha embergyógyszerként íratjátok fel, olcsóbb a Dona is.


De nem biztos, hogy jó a következtetésem, bár a Gool-t a nagymamám szedi aki már járni sem tud, nekem úgy rémlik, az egy kicsit lórúgás, de ezt se vedd készpénznek, csak így rémlik.


Minden esetre csak akkor add, ha előtte az állatorvossal megbeszélted!

2012. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előzőnek: A Gool nem lórugás, azt a Donára lehet mondani azért is csak vényre adják. Én szedtem mindkettőt balesetem után (néha most is szedek GOOL-t), a Gool kicsit gyengébb de vény nélkül bármikor megvásárolhatom.

Csak por formájában ér valamit, a tabletta hajítófát sem ér, bár megértem ha valaki nem szedheti kórtörténete miatt. Én azt javaslom kifejezetten kutyák számára készített gyógyszert vásároljál, és ha van lehetőséged vidd el kicsit úszni, az nem bántja az ízületet és erősíti az izmokat.

2012. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a 60db-os donát 5500Ft körüli áron találtam meg, 12.000Ft-ért vettem 300db-os GF600at. Kicsit jobb az ár érték aránya és kifejezetten kutyáknak készült. 90db-os dolfos arthrofos 2800Ft körül van, ami szintén olcsóbb, mint a dona...
2012. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!