Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a szemével?

Mi lehet a szemével?

Figyelt kérdés
Voltunk dokinál adott a szemére cseppet.Amikor rendbe jött a szeme elvittem sétálni és észre vettem hogy séta közbe ugyanolyan piros lett mint azelött. Haza jöttünk és kb pihent 10 percet és megint szép volt a szeme. Mitől lehet ez? Lehet alergia valamire? Ja és csak az eggyik szeme.
2009. jún. 9. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet, hogy huzatot kapott a kutyád szeme? Nekem is volt hasonló dolog mikor autóban vittük és le volt húzva az ablak. Csak az egyik szeme volt piros, sétakor is mindig piros lett, aztán később elmúlt ahogy zárt térbe került. Nekem a kamilla teás törölgetés be vált. Próbáld ki, ha nem használ pár napon belül én vissza vinném a dokihoz.

2009. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!