Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffi+kisbaba?

Staffi+kisbaba?

Figyelt kérdés
3 éves a kutyus és 1 hónap múlva érkezik a baba. Vajon hogy viszonyul majd hozzá. Nagyon okos ertelmes, tanított kutya. Férjemhez és hozzám iszonyat ragaszkodik mindig meséli anyosom hogy amikor elmegyünk valahova addig sír a kutya meg mászkál fel alá amíg haza nem érünk. Ha megöleljük egymást a férjemmel akor egyből jön közénk furakszik sztem kicsit féltékeny. Hogy fog így viselkedben a babaval. Mik a tapasztalatok.

2012. márc. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, ahogy nevelitek, hogy viselkedjen. Mégis, hogy viselkedne?
2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amiket leírtál épp arra utalnak, hogy a kutya nem tisztel titeket vagy legalábbis egyikőtöket :( Szerintem sürgősen el kellene kezdeni nevelni mielőtt még jön a baba a békén együttélés érdekében. A kutya is akkor boldog ha jólnevelt!
2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most azonnal aggódni kezdenék, mert a kutyával gondok vannak. Szeparációs szorongása van (sír és fel-alá mászkál míg haza nem érkeztek) az ebeteknek, kérjetek segítséget! Babával nem tudom hogyan fog, de figyeljetek arra, hogy ő megkapja a törödést és ne azt érezze, hogy eggyel hátrább került a gyerek érkeztével. Izzasztó egy hónapotok lesz, az tuti.
2012. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég rosszul látod, ahogy írták előttem is, a kutyátoknak szeparációs szorongása van, ezenkívül próbál közétek férkőzni, ami megint csak rossz.

Olvasd el Jan Fennel Kutyapszichológia c. könyvét, töltsd le a Póráz két végén c. tévésorozat részeit. 1 hónapotok van átnevelni a kutyát, mert a leírtak alapján nagyon nincs minden rendben.

2012. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ még időbe felkeresunk egy szakembert.
2012. márc. 2. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk jobb lett volna, ha ezt egy kicsit előbb kezditek el, de azért sosem késő. Minél előbb keressetek szakit.

Eleinte meg ne bízzatok a kutyában, ne mutogassátok neki a gyereket egy-két hétig, ha hazavittétek, sőt, a gyerekszobába be se tegye a lábát, ha lehet. Jöjjön rá, hogy az marhára tabu.

2012. márc. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!