Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállítók! Ti is ennyire...

Kiállítók! Ti is ennyire izgultok a kiállítás előtt? Hozzá lehet ehhez valamikor is szokni?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a kiállítás, ma reggel óta görcsben van a gyomrom, nem tudok másra sem gondolni. Nem hiszem, hogy teljesen normális vagyok, hiszen akkora tétje nincs az egésznek és ezt tudom is, mégsem tudok megnyugodni. Már 2 éve járok kiállításokra aktív résztvevőként, majdnem egy éve saját kutyával(sokkal rosszabb). Az a vicc, hogy vizsgán fele ennyire sem vagyok rosszul, csak a kutyakiállítás miatt. Addig nem tudok igazán felszabadulni, amíg nem végzünk a bírálattal. Ti hogy vagytok ezzel, nagyobb kiállítási tapasztalattal elmúlik az izgulás?

2012. febr. 18. 18:46
 1/4 Akiteki ***** válasza:

Elmúlik. Arra gondolj, hogy nincs mit veszíteni. Azt szoktam mondani a görcsölő gazdiknak, hogy a legrosszabb már megtörtént, mikor befizették a nevezési díjat. Annál rosszabb dolog nem lehet, hogy potyára dobta ki a pénzt.

17 év után én már egyáltalán nem izgulok. Csak olyankor, ha a bisbe kerül a kutyám. Pedig akkor már tényleg nincs miért.:) Ezért a legjobb hangulatú kiállítás az szokott lenni, mikor nem nyerünk semmi nagyot.

Dobj be egy felest, mikor odaértél, legalább a kutya ne érezze Rajtad, hogy izgulsz, mert az a legrosszabb, ha átveszi és ő is ideges lesz.

2012. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 9 év után is nagyon tudok izgulni :D még akkor is izgulok ha a kutya nem az enyém csak én tenyésztettem vagy az én kanom utódja...sőt ilyenkor még jobban izgulok :)))
2012. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de azért ez a görcsölős dolog nyugi elmúlik :)
2012. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kutya szerencsére jól viseli az izgulásom, nem ragad át rá. Köszi, hogy megnyugtattatok, remélem nálam is elmúlik, bár jobban belegondolva régebben ennyire nem izgultam azért.
2012. febr. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!