Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertben tartott westit milyen...

Kertben tartott westit milyen gyakran kell, és lehet fürdetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de ha a kerben tartasz egy fehér szobacirkálót, akkor mi értelme van fürdetni?


2 havonta kutyakozmetikus, az majd megfürdeti ..gondolom nem akarsz westi helyett "mini" pulikutyát ...

2009. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
leggyakrabban havonta. ennél gyakrabban nem igazán kéne mert az nem tesz jót a bőrének. persze a tappancsait meg lehet mosni ha összekoszolja magát.
2009. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Miénk is kertben van, nagyon jól érzi kint magát. Jobban mint bent a lakásba. Én 2-3 hetente hordom kozmetikushoz, szépen megfürdeti, körmeit rendbe teszi, fazonra vágja a szőrét, nagyon élvezi a kényeztetést:)
2009. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
A westi nem benti kutyának lett kitenyésztve.Hanem róka-borz vadászkutyának és kártevőirtónak.És nem ölebnek
2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
utolsó vok: lehet lepontozni
2009. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

hát elvileg 2-3 havonta lehetne fürdetni,de ezt ha rendszeresen viszed kozmetikushoz megfürdeti.

Nem jó a kutya bőrének ilyen 2-4 hetenként fürdetni!

Nekem is westiem van,bár én nm kinnt tartom.

Abban egyetértek hogy régebben(nagyon régen) a westiet róka borz vadászatra használták,de tudtom szerint a westie nm annyira kertbe való kutya,vagyis nem állandó jelleggel,úgyértem hogy a nap 24órájában kinnt van.

Én nem tartanám kinnt a westiemet,de ez az én véleményem...

2009. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!