Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?...

Miért csinálja ezt a kutyám? Le lehet róla szoktatni?

Figyelt kérdés
Ha idegenek vagy vendégek jönnek hozzánk, a 15 hetes kutyám letámadja őket és általában még oda is pisil. Ilyenkor nem bír magával, teljesen megbolondul. :S Hogy lehetne elérni, hogy ne csinálja ezt?
2009. máj. 31. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Kölyök kutyáknál előfordul, hogy örömükben vagy félelmükben jelölnek. Kinövi.
2009. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

kutyaiskola...

a www.cerberoskutyaiskola.hu -n pedig a mi írtuk rovatban a hogyqan legyek falkavezér?című írás minden pontjának következetes betartásával megoldódik a probléma..

2009. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ő egy dalmata.


A másodiknak köszi az oldalt, nagyon hasznosnak találtam a cikket, igaz én ezeket tudtam nagyjából csak a család többi tagjával kellene ezeket betartattnom.

Mégegyszer köszi és még várom mások válaszát is!

2009. máj. 31. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a begle-öm volt ilyen vagyis ha jött valaki és megsimogatta röktön pisilt aztán meg ugrált össze-vissza meg rohangált nem bírt magával most 1 éves és ha jön valaki 1-2 percig futkározik aztán mintha ott se lenne szóval szerintem ő is kifogja nőni!
2009. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pisi külyköknél normális, igzatottságot jelez, esetleg félelmet. Az idegenek hagyják figyelmen kívül a kutyát, amíg dilis, csak akkor babusgassák, ha már lenyugodott, de semmiképp ne csináljatok ügyet abból, hogy jöttek vendégek. Ha nem erősítitek benne azt, hogy itt most van miért idegeskedni, el fog múlni.
2009. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!