Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkim szőre a tövénél összegu...

Yorkim szőre a tövénél összegubancolódott, csomókban összeáll. Kozmetikus ki tudja fésülni? És kb. mennyiért? Habár ez nem fontos.

Figyelt kérdés
Tudjátok, csak a bőre fölött áll össze a szőr, a többi "normális". És most jönne a világos szín.. Be tudnátok linkelni rövid szőrű yorkikról képet? Ha esetleg le kell vágni neki mert nem lehet kifésülni, milyen lesz...:)
2009. máj. 30. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért lett olyan, mert nem gondoztad, vagyis nem megfelelően.

Nem elég ugyan is csak a felső részt megsimizni vmi fésűvel, kefével, a tövekig kell lemenni vele, naponta, alaposan!!!

2009. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb ilyen lesz [link] A kozmetikus szerintem kifogja tudni fésülni.
2009. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De gondoztam, fémfogú fésűvel fésültem meg minden, csak az én kutyim mindenbe belemászik mikor sétálunk (víz, sár), sokat szaladgál meg hempergőzik és talán ettől... De akkor szerintetek rendbe lehet hozni???? Köszi a válaszokat!
2009. máj. 30. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy gondoztad,de tényleg nem eléggé amikor nekem volt yorkim akkor ő is belemászott minden sz*rba és 9-10 éves léttemre egyszer nem kellett elmenni a kozmetikushoz ezért.

DE ez most mindegy a kozmetikus 100%hogy kitudja fésülni(szerintem) ha nem akkor tanultál belőle nekünk is volt rövid szőrő yorkink és nagyon édes volt,persze az a jó ha hosszú a szőre...

2009. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2009. máj. 30. 09:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!