Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel és hogyan etessem a...

Mivel és hogyan etessem a három hetes japán spániel kölyköket?

Figyelt kérdés

Természetesen tudom, hogy többször kell nekik keveset adni. A feles tejet nem nagyon isszák, de naponta egyszer adok nekik főtt csirkehúst pépesítve (ezt szeretik), s az anyukájuk konzerves eledeléből is majszoltak már (ez talán probléma?).


Egész jól keresek a Google-ön, de nem találtam hasznos információkat. A válaszokat előre is köszönöm!


2009. máj. 29. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Mi az a japán spániel?Raknál be róla képet?

Egyébként tejpótló tápszerrel.

Az anyjukkal mi történt?

2009. máj. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy a japán chin,így már vágom!
2009. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt, szoptat rendesen a mama, csak gondoltam, megkönnyítem a dolgát.
2009. máj. 30. 01:19
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
sztem 3 hetes kölyköknek nem kell semmi anyatejen kívül. kérdezz meg egy állatorvost is, de szerintem többet árthatsz ezzel, mint gondolnád.
2009. máj. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Kérlekszépen,te tenyésztő akkarsz lenni?(kétlem) vagy csak becsúszott egy alom?

A lényeg most,hogy a kérdésre válaszoljak semmi nem kell nekik majd olyan 4 hetes koruk után kezdj nekik adni eledelt és akkor se csirkehusit a kutyaeledeles nő megmondja mit adj majd nekik,de ne hagyd magad átverni,pl.a drágább kaját akkarja rádsózni amikor az fölösleges(persze van amikor tényleg az kell,de ez is előfordulhat)most még hagyd meg nekik az anyatejcsit elég nekik még.

Remélem azért segítettem valamennyit.

2009. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tenyésztő, az alom tervezett volt és nem becsúszott :), viszont akkor még egy hétig nem etetek.
2009. máj. 30. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én három hetes koruktól etetem őket mindig kevés prémium kölyöktáppal amit beáztatok. Közben szophatnak is, és persze azn anyjuk vize elérhető helyen van. Nem erőszakoskodok, de eddig mindegyik igényt tartott 3 hetes korában az etetésre, pedig volt amikor csak hárman voltak. Ha valóban jóminőségű húst veszel az kerül annyiba mint a kölyöktáp, persze a hús is megfelelő. Nekem a táppal sosem volt problémájuk és később sem voltak finnyásak, sőt még szépek is lettek!
2009. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam: tejet meg ne adj nekik. A tehéntej nem jó nekik, anyukájuktól szopnak, ha szomjasak, ott a víz.
2009. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez a kedvenc kutyám és én is nagyon szeretnék egyet. Tudsz esetleg ebben segíteni, mert olvastam hogy neked pont egy éve volt egy alom ilyen kiskutyád és eddig te vagy az egyetlen, akit találtam. Bármilyen segítségnek örülnék. Előre is köszi :)

2010. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!