Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nagytestű kutyát...

Milyen nagytestű kutyát ajánlotok mopsz és kisgyerek mellé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 19:26
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A németjuhászhoz a párom ragaszkodna :)
2012. jan. 27. 19:34
 12/22 anonim ***** válasza:
A német juhász munkakutya, azért elég határozott jellemű is, bár általában kedves. Egy gyerek mellé a golden és a labrador passzol talán az összes fajta közül a leginkább.
2012. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
Újfunlandi barátságos,család barát.
2012. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az itt felsoroltak között a németjuhász a legszebb. Könnyen tanítható és végül is, ha a gyerek melett nő fel és megszokja, akkor angyon könyen lehet szocializálni. Jelleme eltér a többitől, de nem sokkal. Akárhogy is szeretem, de gyerek mellé inkább családkutyát válaztanék :)
2012. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Még egy tipp: bármelyiket választod, gondosan nézd meg honnan! Mivel mind elég kedvelt fajta, sok a szaporító, csak törzskönyves kiskutyát vegyél!

De akár veheted fajtamentőktől is, itt van pl: a Retriever Rescue Fajtamentő Egyesület ( [link]

2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Én egy felnőtt golden vagy labradort ajánlanék. Kölyökként gyakran hebrencsek (van, amelyik ki se növi), biztonságosabb lenne egy nyugodt, megbízható mentett kutyát választani. Ha esetleg németjuhászból vagy újfunlandiból (bár az ritkább) találtok ilyet, az is jó. A lényeg, hogy az adott kutya kiegyensúlyozott legyen, van választék bőven. Haza is vihetitek befogadás előtt kipróbálni, hogy hogyan reagál a gyerekre és a másik kutyára.
2012. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat, rossz a link! [link]
2012. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a goldent :) Ez a kutyafajta sokak szerint: Szereti a gyerekeket,békés és könnyen tanítható.És szerintem csak egy kis idő kell és összeszokik a másik kutyussal is!
2012. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Hú köszönöm a sok választ :)
2012. jan. 28. 11:03
 20/22 Cspapa ***** válasza:
Golden! Gyerek mellé és másik kutya mellé nincs nála jobb választás! Csak jó helyről válasszál!
2012. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!