Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen oka lehet annak, hogy...

Milyen oka lehet annak, hogy egy kéthónap körüli kiskutya rendszeresen (egy nap legalább egyszer, de inkább gyakrabban) csuklik?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, főleg étkezések után szokott.
2009. máj. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom hogy ilyenkor a növéstől csuklanak,de ez a az is lehet hogy máshogy vett levegőt.Az én kutyám is kb iylenkor csuklott jobban(1 éves kora után már nem csuklott és remélem nem is fog)
2009. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*ilyenkor
2009. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
amég kölyök volt, az enyém is gyakran csuklott. én is paráztam miatta egy kicsit, de mióta megnőtt szinte el is hagyta.
2009. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom pontosan mitől csuklanak, de az én kutyusom mindig evés után kezdett csukladozni, mert túl gyorsan evett.
2009. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A kutyák kis korban általában evés, illetve ébredés után szoktak csuklani, ez pedig azért van, mert máshogy vesznek levegőt ezalatt, így meg kell tanulniuk ezt a "váltást".


Lehet hogy hülyén fogalmaztam, de remélem érhető...

2009. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!