Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Humán patikában lehet kapni...

Humán patikában lehet kapni férghajtót (kutyának)? Mennyibe kerül ez egy 30kg-s kutyának? Milyen fajtát érdemes venni, melyik hatékony?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Normál gyógyszertárban biztos nem kapsz kutyának való féreghajtót...

Állatpatikát keress! Ott adnak megfelelőt, ami 30kg-os kutyának jó, meg kell kérdezni az eladót, értenek hozzá.

Vannak vénykötelesek is amúgy...

2009. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Csak állatpatikában. Én Drontal pluszt adok, 10 kilónként 1 tabletta.
2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még állatboltban vettem régebben 30kg-s kutyára olyan 1000ft körülit fizettem.
2009. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menyél be egy humán patikába ha nincs a közelben állatpatika nagy valószínűséggel fogsz kapni én is ott vettem. Amúgy ahogy a többiek is írták 3 szem drontal plus tabletta kb 1000ft, ez hatékony széles spektrumú szer.
2009. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a humán patikában árulnak Cestal Plust,300ft körül van darabja,1 tabletta 10kg-ra elég.
2009. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! egy állateledeles boltban vettem cestal plus 250Ft/db-ért. kérdezte az eladó srác h mikor volt utoljára féreghajtva. mondtam h 3 hónappal ezelőtt, ezért mondta h így felesleges az erősebbet adnia, mert ez is ugyanúgy hatékony.
2009. máj. 29. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!