Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hetes németjuhász kutyát...

Pár hetes németjuhász kutyát szeretnék venni tud seghiteni ebben valaki?

Figyelt kérdés
lehetöleg fajtiszta legyen
2009. máj. 27. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

az a pár hét legalább 8 hét legyen...

Itt keresgélhetsz a kennelek között: [link]

2009. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

az első válaszló elmondott mindent de adnék egy jó tanácsot

inkább belga juhászt vegyél (sztem szebb is ) de nem ez a főindok hanem az h a németjuhász már naon szét van cseszve de te tod de jó kutyizást majd :D

2009. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nos,tényleg ne vedd sértésnek,nem annak szánom! De 1: fajtatiszta 2: min 8,de 10 hetes kortól lehet elvinni igényes tenyésztőktől a kölyköt. Persze szaporítoknál elöbb,de ha rám hallgatsz,inkább tenyésztőtől veszel(ebbe nem megyek bele,olvass vissza ha gondolod).

Szóval: szerintem olvasgass pár könyvet,érdeklődj a fajta iránt, akár több tenyésztőnél is lehetsz,nem kell az elsőnél ragadnom. Vélhetőleg kisegítenek majd minden kérdésben :) És olyan kutyát fognak neked ajánlani,amire te vágysz(kiállítás,munka, vagy "csak" családi kutya-aki köztünk szólva semmivel sem ér kevesebbet-). Nézd, egy kiskutyát egyszer kell megvenni, érdemes rá áldozni egy kicsit több pénzt, és nem mondjuk szaporítóktól megvenni,hanem tenyésztőktől,de akkor olyan kutyát is kapsz. Mivel a njnak elég nagy a "kereslete" , sok a szaporító :(, mindenekelőtt én ajánlom figyellmedbe az olcsokutya.hu-t.

Ha kiállításra szánnád, ajánlom Széplaky Dórát, ha munkára, a Steinhart kennelt.

Tényleg nem bántásnak szántam,amiket leírtam,és remélem, segíteni tudtam, ha van még kérdésed, szólj és válaszolok :)

2009. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eddigi válaszokat köszi mindenkitöl :) igazándibol családi kutyának kéne mert az elözö már hiányzik és mindig volt kutyánk is és most már lassan 1.5 hónapja nincsen szóval az sem baj ha nem teljesen fajtiszta :) de "hasonlitson rá" :)
2009. máj. 27. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Örökbefogadás?

Rengeteg fiatal, felnőtt fajtatiszta németjuhász van a fajtamentőknél, és rengeteg németjuhász keverék kölyök, fiatal, felnőtt kutya menhelyen.

Ha csak családi kutyának akarjátok, szeretni és játszani vele, és nem arra van szükséged, hogy egy örző-védő versenyt megnyerj vele, akkor én a helyedben szétnéznék a fajtamentőknél vagy különböző szervezeteknél.

2009. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A fajtamentés cím:

[link]


És talán egy-két érdekes kölyök:

[link]

A jászberényi kölykök egyik lánytagja. Németjuhász formájú, ám kisebb méretű kutyus válhat belőle, kedves kis rosszcsont , nagyon érdeklődő és aktív kutyuska.

Érdeklődni: 06-70-204-00-01, info@koborka.hu


[link]

3-4 hónap körüli, németjuhász jellegű leányzó vagyok. Ha lenne hely nálad, vagy ismersz valakit, aki örülne nekem, kérlek hívd az alábbi számot: 0630/ 541 43 05!


[link]

Csomádon talált 4 hónapos német juhász jellegű kan kölyök S.O.S. gazdát keres. Érd.: 70/458-7004

2009. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a belga juhászt teljes szívből ajánlom (ha teljesen megbizható kuttyi kell) de ahogy az előzők írták fajtamnetőktől is fogathatsz be
2009. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!