Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az 5 hónapos kutyámnak kiesett...

Az 5 hónapos kutyámnak kiesett 2 foga. Ez mitől van? Most bújnak neki a rendes fogai?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen:D
2009. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most kezdi váltani a fogait. Ilyenkor kicsit olyanok, mint a gyerekek. Nyugtalanabb lehet, rágcsál, immunrendszere meggyengülhet, kicsit hígabbat kakilhat.

Üdv.

2009. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!Igen most hullatja a tejfogait.Az enyémnek sajnos nem esett ki az összes, így altatásban szedték ki neki, mert már fájt neki, nem tudott enni tőlük.Erre figyelni kell.
2009. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1 hete picit lázas volt, most pedig 2 napja nem evett annyit mint szokott, és reggel hányt. Egyéb baja nem volt, játszott ugyan úgy stb. Csak most sokat ugat. Ez is emiatt lehet?? Tegnap egyszerre 2 is kipottyant egymás mellett. :) Olyan cuki!!
2009. máj. 26. 12:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Ma én is kiírtam egy ilyen kérdést, nem láttam a tiédet bocs. De nekem nem ilyen kedves válaszok jöttek, durva, lekezelő is jött, jól megmondtam az illetőnek.A te válaszaidat olvasva megnyugodtam kicsit. Mert a mi kutyánk puli keverék és nagyon harapdálós, szakítós, tépős és azt gondoltam ebbe ment tönkre a foga, de akkor ezek szerint nem. Mindegyik ki fog hullani? Ha lenyeli a nagyobbakat az nem baj, mert nagyon akaratos.
2009. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Naggggyon kemény vagy, tényleg jól megmondtad nekem:D Hehe:D Kis vicces vagy. Rögtön el is szégyeltem magam, azóta is zokogok. Főleg a 66%ban hasznos válaszomra tett utalást vettem nagyon a szívemre, nem is tudom kiheverem-e valaha:D
2009. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
14:01 Miért kell bunkónak lenni? Szegény kérdező aggódik, és valószínű csak megerősítésre várt. Már az is baj ha a gazdi lelkiismeretes?
2009. máj. 26. 17:03
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát k*rva lelkiismeretes lehet.... Semmit nem tud a kutyákról.
2009. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérlek ne bunkóskodj, nem akarok veled vitázni, hogy ki ért mihez, én értek a kutyákhoz nyugi, te meg egy nagy bunkó vagy, szálljál le rólunk, ne írogass, aludjál.
2009. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg elsőre nem gondoltam, hogy a tejfogváltás következett be, mert mindent megeszik, fakérget (kap enni!), meg mindent ami kemény, és ez így volt 6 hetes korától, azt hittem elsőre valami baj van. Mond erre a kérdésre miért tudtak normálisok írni, nekem meg te durvákat?


Hagyjál minket békén!

2009. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!