Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire gondoljak, hogy tereljem...

Mire gondoljak, hogy tereljem el a gondolatomat a kutyusról?

Figyelt kérdés
Vettünk a párom nagymamájának egy kiskutyát, de egy hétig velem volt, és annyira megszerettem, annyira ragaszkodom hozzá, tegnap pedig ott hagytuk neki, és olyan roszzul érzem magam, úgy hiányzik, félek, hogy nem úgy bánnak majd vele ahogy én szeretném, és csak pénteken tudok lemenni hozzá.
2009. máj. 25. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg saját kutya?
2009. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Vegyél magadnak is egy kiskutyát. Majd, ha mész akkor meg nézd meg, hogy jól bánnak vele.
2009. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a fő, hogy úgy bánjanak vele, ahogy a kutya szeretné. Ha nem így történik, akkor hozd el tőlük a kutyát. Hívd fel őket és kérdezd meg, hogy mi a helyzet.
2009. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
esetleg neki egy másik kutya? és ő akkor a tied
2009. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is van egy ugyanolyan fajta kutyám, most múlt egy éves, imádom őt nagyon, csak az a kis pici úgy belopta magát a szívembe...
2009. máj. 25. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!