Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szép egy hosszúszőrű tacsi?

Szép egy hosszúszőrű tacsi?

Figyelt kérdés
Sombaton megyek a hosszúszőrű tacsimmal kutyaszépségversenyre, és valaki azt mondta nem szép.De szerintem nagyon is szép. És szerintetek?
2009. máj. 22. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a tacsik között a legszebb. Nekem a rövid és a szálkásszőrűnél is jobban tetszik. Főleg,ha ápolt és szép a szőre.
2009. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap kinek a papné. Nekem a szálkás jobban tetszik, de valószínű azért mert az enyém arra hasonlított.

Az én kutyámat sokszor csúnyázták, volt olyan, hogy mondták, hogy nem szép, utána meg azt, hogy hasonlít rám, és nem győztek elnézést kérni, pedig a személyiségére gondoltak. Igaz ennek a srácnak pincsije volt, ami szerintem nem szép és nem is jó fej kutya, de ezt nem mondtam vissza, csak gondoltam teljesen más az ízlésünk. Ő volt, sajnos szívbetegség és orvosi félrekezelés miatt meghalt :( : [link]

Ő volt az én gyönyörűségem, akinek nem tetszik annak nem tetszik.

2009. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép :o)
2009. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a hosszú szőrű fajtákat,szerintem szép.Igazából nem is számít hogy szép-e vagy sem. Ha szereted,akkor teljesen mindegy. Úgyis mindenkinek a saját kutyája a legszebb.:D:D Annak a valakinek a véleményét meg meg se halld,mert nem neki kell eldönteni hogy szép e kutyi, majd a versenyen eldöntik. Sok sikert,írj hogy mi volt a versenyen!
2009. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második hsz-nak:

Igen is édes volt a kutyusod! Mikor megnyírtam, az enyém is hasolnóan nézett ki:) Igaz Ő nem volt szálkás.



Egyébként a kérdésre válaszolva: a hosszúszőrű tacsi szerintem a legszebb a tacsik közül. Nekem csak az tetszik(bocsánat,ha valakit ezzel megbántok)! Vidd nyugodtan, és ne foglalkozz mással, lehet csak irigyek. Sok sikert!

2009. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.Én nagyon szeretem a kutyusomat és ez akkor is így lenne ha az egész világnak se tetsene..

Mégegyszer köszi.

2009. máj. 23. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
kutyakiállításra??
2009. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok odáig a tacsikért, de a kutyasuliban van 1 hosszúszőrű tacsi...na szerintem az gyönyörű, sokkal szebb mint a rövid, vagy drótszőrű, mert így nincs olyan tacsis jellege szerintem. te meg ne hallgass arra a valakire, nem neki kell h tetszen a kutyád
2009. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!