Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertásás. Miért csinálják?

Kertásás. Miért csinálják?

Figyelt kérdés

Már egyszer kérdeztem ezzel kapcsolatban.

Rengeteg kárt csinálnak a "fiaim". Bármit próbálok, lelocsolom, letakarom a felásható helyeket, akkor is felássák,vagy máshol keresnek új helyet. Ma reggelre a csengőzsinórt is elrágták. Apukám nagyon ki van akadva, azt mondta, hogy vagy megkötöm egész estére őket eltakarítja őket a háztól. Szó szerint. De én abba belehalnék.

Viszont lelekileg engem is megvisel, hogy a fél éve elhunyt kutyusom sírja is egyfolytában fel van ásva. Hiába szidom meg őket, vagy bármi(megütni sose ütöttem őket, csak újsággal a fenekükre csaptam). Kérlek s.o.s adjatok nekem tanácsot!

köszönöm



Jah, és ne írjátok,hogy foglalkozni kell velük,mert egész nap játszanak a kertben, plusz napi négy óra séta+futás van,szóval mozognak eleget.


2009. máj. 21. 19:41
 1/3 anonim válasza:
kutya iskolátol kérj tanácsot hátha elmondják mit kell tanitani nekik.
2009. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos a közelünkben nincs iskola, ezért csak telefonon vagy elmailen tudok,de köszönöm.
2009. máj. 21. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Kennelt nem tudsz nekik építeni? Vagy becsukni őket valahová éjszakára? Ha vannak konkrétan dolgok, amit szeretnek rágni, azt megpróbálhatod bekenni csípőspaprikával. Nem írtad, milyen korúak, de szerintem nagyon fiatalok, ez rájuk jellemző. Nekem szánhúzóim vannak, ők még 4-5 éves korban is olyanok, mint a szeleburdi kölykök, majdnem minden nap arra megyek haza, hogy már megint mit csináltak. Szerencsére az én családom egész jól bírja a tevékenységüket, bár a kert el van kerítve egy olyan bitzonságos kerítéssel, amin nem jutnak át.
2009. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!