Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyen hol kapható bichon...

Menhelyen hol kapható bichon bolognese kiskutya? Menhelyen van ilyen vagy ez túl cuki ki dobi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 10:42
 1/9 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

A menhely nem bolt, hogy ott kiskutyákat lehetne venni.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A minimenhelyen van 3, de egyik sem kölyök és nagyon komoly teszten kell átesnie annak, aki meg akarja valamelyiket kapni. Ha csak azért akarsz ilyet, mert milyen cuki, akkor nem hiszem, hogy megkapod bármelyiket.
2011. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott, ahova bevisznek olyat.
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, én úgy értettem hogy inkább menhelyről mentenék meg kiskutyát mint tenyésztőtől venni :)
2011. dec. 26. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A Szolnoki állatmenhelyen voltak egy időben. Egyébként nyugi menhelyen is lehet kölyök kutyát kapni.
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi:) szolnok mellett lakok úgyhogy az jó lenne
2011. dec. 30. 19:34
 7/9 Szintiaaa válasza:
sziasztok! Nekem van egy mini yorkim (lány 3 éves) és volt egy bichon bolognesem (fiú 3 éves volt szintén).. a két kiskutya 3 hónapos korától együtt nevelkedett.. a bichon bolognes volt az enyém azt én kaptam, neki nagyon rossz sorsa volt ameddig hozzám nem került. nagymamám kapta de ő sajnos allergiás a kutya szőrre ezért neki adta az unokahugomnak. 2 hónapos volt a kiskutya még nem volt szoba tiszta ütötték...:(( aztán kivitték valami tanyára nagy kutyák közé... a lényeg nagyon rossz sorsa volt..ezt megtudta a nagymamám és vissza hozatta a kutyát, és nekem adta... nagyon hozzám nőtt szinte mint egy kisgyerek..de sajnos 2011.12.21.én reggel arra keltünk föl hogy nem élt a kiskutyám:(( nagyon megviselt minket, de főképp a yorkit mivel együtt nőttek föl és nagyon hiányzik neki..:( most szeretnék örökbe fogadni egy fehér színű bichon bologneset, tudom nem fogja a Ronit helyetesíteni nem is azért szeretnék.. de mindenképp kölyköt mert azt szeretném ha mellettem nőnel fől, és azért szeretném menhelyről hogy olyan kutyát fogadjak örökbe akinek szüksége van gazdára mivel nincs neki...de nem holmi 30 ezer ft ért venni mint vmi tárgyat, ruhadarabot... szóval ha valaki tud nekem segíteni, kérem szóljon.. Szabolcsi vagyok de nem számít hogy a kutyáért hova kell elmenni (persze határokon belűl).. előre is köszönöm és tényleg nagyon fontos lenne bár tudom azt az ürt nem tudja betölteni, de szeretném ha egy újjab kiskutyának meleg otthont és sok szeretet adhatnék, és persze az én kicsi yorkimnak egy úgy barátod szerezhetnék..mivel ő még nagyon játékos!! Fontos kisfiú legyen mivel a yorkim lány! Köszönöm szépen...
2012. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Részvétem...:( ha itt megnézed a linkeket ott nincs olyan ami neked kellene?
2012. febr. 16. 19:23
 9/9 A kérdező kommentje:
mondjuk az első válaszoló 3. kutyusa??????,
2012. febr. 16. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!