Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számotokra melyik a legtaszító...

Számotokra melyik a legtaszítóbb kutyafajta?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 22:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%
Ja és még hozzátenném, hogy a németjuhász valóban ugatós kutya, jó jelzőkutya. Persze ha normális gazdája van, aki megneveli, akkor ez nem probléma. Csak azt nme értem, minek vesz olyan ember német juhászt, aki egy percet sem foglalkozik vele, aztán meg csodálkozik, ha egész este ugat a kutya és az egész utca nem alszik. Ja és érdekes, hogy akármikor elmegyek egy ház előtt, a német juhászok ugatnak. Mindegyik, mintha muszáj lenne, vagy legalábbis mintha be akarnék törni, pedig csak elsétálok a ház előtt. És az is igaz, hogy irigyek, mert nagyon sok figyelmet igényelnek.
2009. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
85%

az hogy sokat kell foglalkozni vele az nem azt jelenti hogy irigy, ennyi erővel az a border collie meg a mudi is nem?

Amúgy egy kutya nem lehet irigy, ez az érzelem sokkal inkább a főemlősökre(ránk és a majmokra) és még talán a delfinekre jellemző...

amúgy engem pl nem érdekel, hogy milyen az angol bulldog és a mopsz természete, mert biztos kedves kutya tud lenni mindkettő, de KÜLSŐRE tartom csúnyának, ezért nem is akarnék tartani... Számomra a farkasokhoz hasonló kutyák a szépek...

2009. máj. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyik sem, minden kutya szép a maga módján. Csak a fehér boxer nem tetszik, de hogy taszító lenne, az azért erős kifejezés.
2009. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nekem a hisztérikusan visítozva támadó ölebek verik ki a biztosítékot,persze ez nem a kutya hibája.

A mi környékünkön ahány antiszociális,idegbeteg,ok nélkül emberre-állatra támadó kutya van,mind német juhász.

Szomorú példája,hogy a divattenyésztéssel hova lehet süllyeszteni egy jó munkakutyafajtát.

2009. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok! Láttam, sokaknak nem tettszik a kínai kopasz kutya. Hadd védjem meg kicsit Őket. Nekem 2 van, az egyik powder, tehát mindenütt szőrös, a másik kopasz, de Ő sem teljesen kopasz, hiszen fején, lábain, farkán van szőr.

Nem igaz, hogy a kopasz kutyák mindíg remegnének. Ráadásul olyan tündéri, okos kis jószágok, hogy könnyen feledteti mindenkivel, milyen a külseje. Nagyon emberközpontú kiskutyák, rettentő nagy intelligenciával.

Mégegy:

Nagyon provokáló kérdés, hiszen mindenfajta kutyát lehet szeretni valamiért. Mi az, hogy legtaszítóbb?

Üdv.

2009. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%

A kínai kopaszkutyák valóban tündériek,kevés kedvesebb fajtát ismerek.

Ha nem lenne olyan igényes,én is szeretnék ilyet.

2009. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Köszönöm a véleményedet! Hidd el, a kopaszkutya semmivel nem igényel többet, mint pl. a yorki. Igaz, tényleg öltöztetni kell, ha hidegebb van, és krémezni, ha nagyon száraz a bőre, ill, ha nagyon süt a nap, de ennyi. A kiállítási kutyukat naponta fésülni kell, de a hobbi célból tartottakat elég hetente 1-2-szer/powdereket/. Nyírni is nagyon könnyű, én is itthon csinálom, egy sima hajnyíróval. Nekem is csak fél éve van a powder, 3 hete pedíg a kopaszka. Nincs sok gond velük, tényleg, csak ajánlani tudom mindenkinek.Üdv.
2009. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, hogy offolok, de egy kopasz kutyát miért kell nyírni? Nem eredetileg kopasz? Nem értek hozzá, azért kérdezem:)
2009. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
20%
Nekem küllemre a bullterrierek nem igazán tetszenek meg az orosz agarak.
2009. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
52%

Szia! A kínai meztelen kutya lehet kopasz, és szőrös.

A szőröseknek szoktuk a pofiján nyírni a szőrt, és a nyakán.

A kopaszon belül pedíg 3 fajta van, közülük 2 fajtát nyírni kell, nem teljesen kopaszok, lábukon, hátukon lehet több-kevesebb szőr, amit lenyírunk.

Üdv.

2009. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!