Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti mudi kutyám lenne csak...

Benti mudi kutyám lenne csak az a gond, hogy ha én beteg vagyok akkor nem tudom kivinni játszani, futtatni ezt kibírná?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Egy teljes hétre ne hanyagold el !!

Kb. 3-4 napot azt szerintem tisztességesen ki kell bírnia.


Jobbulást !! :)

2009. máj. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy kutyát esőben, hóban, fagyban is foglalkoztatni kell... Főleg egy mudit. Mennyire ismered a mudikat? Rettentően sokat kell mozogniuk, és igaz, hogy megtanulnak bármit amit akarsz (pl napokog fekszik a lábadnál), de nem jó nekik! Egyedül élsz talán, hogy más addig nem tudja levinni? Ezt nem teheted a kutyával.
2009. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hogy érted? Ha beteg vagy akkor nincs aki elviszi sétálni? Vagy olyankor csak Te nem tudod ki vinni?

Az én mudim kb: 4 és fél éves (örökbefogadtuk) panelban lakik és tuti biztosan levisszük reggel és este, + igény szerint (az Ő igénye) napközben, hajnalban, éjjel (bár ezek szerencsére ritkán). Ha napközben leviszem pl: megyek a Pluszba vagy ilyesmi lejön és élvezi (de 90%-ban nem pisil/kakil).

2009. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!