Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Canirex kutyatáp milyen?...

A Canirex kutyatáp milyen? Etet valaki ezzel?

Figyelt kérdés

Csak ezt találtam róla:

Magas energiatartalmú teljes értékű "prémium" kutyaeledel amelyet kifejezetten munka, vadász, mentő és nagy igénybevételnek kitett kutyák számára fejlesztettünk ki.Összetétele:csirkehús,szárnyasmáj, tojás, rizs, feltárt gabonák, növényi olajok, zsírok, répaszelet , takármányélesztő, lecitin, ásványi anyagok,vitaminok,


2009. máj. 18. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
az a ganobás dolog nem tűnik túl jónak, bár az arányától is függ, az nincs leírva? miből hány százalék van benne?
2009. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs, de úgy tudom, hogy azt teszik előre, amiből több van.

Egyébként 15 kg. 10000 Ft, szóval nem biztos, hogy túl jó.

Most Acanát kap, de egy kicsit drága az nekem.

2009. máj. 18. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

van akinek kenyérhéjon tengődik a kutyája sajnos...

az acana jobb lenne, de ha nem tudod fizetni, akkor már biztató ebben a tápban, hogy nincs benne szója, van viszont tojás pl

2009. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ugye az is számít, hogy mennyit kell belőle naponta adni, azt meg nem tudom.
2009. máj. 18. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Kóstoltasd meg a kutyával. Ha megeszi, akkor tökéletesen megfelel. Elképesztő, ahogyan itt egyesek státuszszimbólumot csinálnak még a kutyatápból is, és mindenkit lenéznek meg kiosztanak, aki nem a legdrágább konzervekkel eteti a blökit. Vajon ők maguk is kizárólag bélszínt és lazacot esznek?
2009. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ahoz, hogy megkóstoltassam meg kell vennem a 15 kg-ot, mert csak ez van. Szerintem is fontos a táp.

És az OK Dogról mit gondoltok?

[link]

2009. máj. 18. 17:54
 7/10 anonim válasza:
52%
Miért baj ha tojást kap a kutya? Heti háromszor kap tojást a blökim,mert fényesíti a szőrét és egészséges is. Sőt! Még a Tesco kutyakajából is kap havi egyszer-kétszer amikor nincs pénzem a jobbra, semmi baja nincs tőle. Amúgy meg a 227 forintos FitFunt kapja, és imádja. emellett kap házikosztot, [maradékot, pl krumplistésztát, húst,milánóit egyéb főtt kaját], van mikor főzök neki külön krumplistésztát vagy farhátat. Azt eszi meg amihez hozzászoktatod!
2009. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem státusszimbólum a drága táp,illetve ha kiszámolod,a napi etetési költség olcsóbb is,mint a "noname"tápokkal.

Melléjük nem kell kiegészítő,vitamin stb.mert benne van.

A konzervek 70%-a víz,a többi színezőanyag,gabona meg mutatóba egy kis hús.

Az olcsó "tápokat"azért eszik meg,mert ízfokozó van bennük,ami nélkül a kutya nem enné meg,fogyaszthatatlan lenne számára.

Akkor csodálkoznak az ilyen "táppal"etetők,mikor az eb 8-10 éves kora körül vesebeteg vagy rákos lesz,és utána jön a szöveg,hogy a tápok rákot okoznak.

Hogyne,a szemét minőségűek.

Megnéztem a Canirexet gyártó cég honlapját,állati eredetű melléktermékeket,pl.halliszt,vérliszt stb.gyártanak.

Én nem próbálnám meg ezt a tápot eteni ennek alapján.

2009. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

17:51 vagyok.

Egyáltalán nem vagyok a tápok híve, jobban szeretek magam készíteni ennivalót az állataimnak. A frissen készített húsételnél megfelelő gabonával társítva (pl. rizs) egyetlen táp sem jobb. A táp véleményem szerint arra való, amire a dobozos bébiétel, hogy enni tudjunk adni akkor is a kutyának (babának), amikor valami miatt nincs idő friss kaját készíteni. Havi 1-2 alkalommal meg teljesen mindegy, hogy méregdrága konzervet kap, vagy az első tápot, ami a kezembe akad az üzlet polcán.

2009. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam főzni a kutyának,de jó minőségű tápot is kap.

Márkát nem írnék,de az hozta rendbe a kutya emésztését.

2009. máj. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!