Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnél egy border colliet...

Szeretnél egy border colliet baráti áron?

Figyelt kérdés
Ha valakit érdekel, van 5 eladó fajtatiszta kölyköm. Érdeklődjetek itt, vagy mailben!
2009. máj. 17. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

És mégis mennyi az a baráti ár ha szabad megkérdeznem?

Meg tenyészszemle van?

A kan meg szuka valamilyen rokonságban van?

Oltásokat tudsz mutatni?

És a törzskönyvet adod a kutyukhoz vagy csak lehet kérni?


Hirtelen ennyi kérdésem lenne!

2009. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
a baráti ár engem si érdekel
2009. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, úgy látom az első válaszoló (kérdező)ért a kutyázáshoz! Nos tenyészteni fogom a kutyáim (nem szaporítani), de ez az alom tényleg sajnos becsúszott!A kanom ivartalanítása előtt egy héttel. A szukám jó kennelből való (a kan is, csak színhibás), és bár tenyészszemlén még nem volt, de több kiállításon részt vettünk vele és főként kitünőket kapott.A kölyköket kizárólag hobbi célra adom, a szukákat ivartalanításért. Nem nyerni akarok ezen az almon, csak jó helyen szeretném tudni őket, ha már így alakult.
2009. máj. 17. 16:51
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
sztem ez nem hirdető oldal!
2009. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
árat még mindig nem irtál...
2009. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ennek a végkimenetelére kiváncsi leszek :) Szerintem amúgy nem ide kellett volna felraknod a hirdetést, ide igazi kutyások járnak, de te tudod :) Én azért kiváncsi lesze az árra, a törzskönyvre, és weboldal nincs, ahol megnézhetem a szülőket? És a szülők neve micsoda(nem a hívónév érdekel) :)
2009. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Első válaszoló vagyok:

Aha és mégis mennyiért szeretéd őket eladni?

Ja és a tenyészszemle minnél hamarabb ha már nem szaporító akkarsz lenni!És én tanácsolom,hogy menj kérdezz meg egy nagyon jó tenyésztőt hogy mik a teendőid?Hol hírdesess hogy jó helyre kerüljenek a kutyuid stb...!

Ja és az oltást szeretném még tudni meg az árát a kutyusoknak!Ja és ha megonldható a szülőkről tudsz feltenni képet??

2009. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó előtti vok: hmm...nagyon elhallgattál...csak nem szaporítóval állunk szemben...
2009. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

első válaszoló vagyok (megint :D)

Nem biztos,hogy szaporító,de ha megadja a válaszokat akkor lehet majd iyleneket mondani meg tesz fel képet!Lehet,hogy egy NAGYON kezdő tenyésztő!(rosszabbik esetbe egy kezdő szaporító)

Majd ha vagy lécci írj,meg a kép :)

2009. máj. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam el,csak nincs időm itt üldögélni, mert a 8 kölyök mellett a saját 6 hetes babámmal is foglalkoznom kell. Nem vagyok szaporító, tenyészteni akarom majd, csak most a babámmal foglalkozom egyenlőre. A kutyáim nevét nem írom le, mert nem akarom a tenyésztőjüket lejáratni, bár nem az ő hibája, hogy mi bal....ok voltunk. De tényleg nem ide kellett volna feltennem. Most megvárom a kedves kommenteket és törlöm a kérdést! Lehet folytatni a pocskondiázást! Várom!
2009. máj. 17. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!