Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek ajánlanátok a dobermannt...

Kinek ajánlanátok a dobermannt/tervuerent?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Aki következetesen tudja nevelni és lehetőleg ne első kutyája legyen valakinek hanem legyen e téren tapasztalata.
2009. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
tervuerent : annak akinek van sok ideje a mozgás igényét kielégíteni tanítani foglalkozni vele nekünk is van ilyen fajtájú kutyánk is naon jó választás okos naon lakásban is lehet tartani naon hű és jó házőrző!!!
2009. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
2 vok nem fontos annyira a tervuerennél h milyen gazdi vagy (első sokadik stbb) hanem csak annyi h erős kézzel fogd de nem agrisszív és nem is olyan mint a dobbi mertminden a neveléstől függ
2009. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem első kutya lenne,eddig rotim volt(14 évig),de váltanék más fajára. És a tervueren szőre milyen gondozást igényel?
2009. máj. 14. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Tervuerenem volt 13 évig, volt Dobim is:-) A tervu kedvesebb, kiegyensúlyozottabb volt, és igazi labdamán, szótfogadó családi kutya. A dobi meg munkakutya, vele dolgozni kell, hogy jól érezze magát. A tervu szőre rendszeres fésülést igényel, gyakorletlag mást nem, én heti 1X pucoltam ki (nem biztos h ilyen sürűn kell), fürdetve nem volt, csak természetes vizben úszott. Kertben tartásra sztem a tervu jobban megfelel.
2009. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A tervueren kifejezetten munkakutya, megsínyli a foglalkozáshiányt. Csak akkor válaszd ezt a fajtát, ha sok időd van kiképezni, és aktívan dolgozni vele. Nekem 13 évig élet a tervum, és csak ajánlani tudom, remek fajta, de nagyon sok időt kell ráfordítani, hogy kiegyensúlyozottá váljon.
2009. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!