Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokáig fog még vedleni a kutyám?

Sokáig fog még vedleni a kutyám?

Figyelt kérdés

Ha minnél többször fésülöm annál hamarabb fog levedleni?

1 éves kutyus!

Hányszor fésüljem egy nap?


2009. máj. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hello nekem szamojes, spiccen van és ha sokat tudsz a kutyákról akkor ezt tudod hogy a szamiknak nagyon sok a bundájuk és annyit fésülöm amikor csak tudom mikor vedlik akkor kb. naponta 2-szer fésüld azzal semmi baja sem lesz a kutyának...
2009. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen fajta?


Van olyan kutyafajta, amelyik folyamatosan váltja a bundáját és van aki vedlik, de utána alig hullik a szőre.

Tudni kéne, hogy ő milyen.


Némelyiknél, ha az aljszőreit is teljesen kifésülöd, akkor elég gyorsan "utánanöveszti".

2009. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Beagle kutya,csak a tenyésztőjét nem kérdeztem meg,túl sok mindent kérdeztem tőle is és ezt kihagytam meg sehol se találtam olyan oldalt ahol erről írnak!Ezért gondoltam itt megkérdezem!


És nagyon köszi a válaszokat!

2009. máj. 14. 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú szőrű kutyáim vannak, ők nyáron végig egyenletesen vedlenek. Viszont a kölyök szőrüket éppen egy éves kor körül cserélik le, ilyenkor többet, és gyorsabban vedlenek. Bár a Beagle-t nem ismerem ennyire, de szerintem ő is most dobja le ezt a kölyök szőrt, ezért vedlik jobban. Később ennyire nem fog.
2009. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm!

Már kevesseb mint ami április elején volt,de azért még van mit vedlenie :/

Köszi neked is a választ!

2009. máj. 14. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is rövidszőrű a kutyám és 2-3 naponta kefélem
2009. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oksi

köszi



:)

2009. máj. 14. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!