Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A PRO26D Crancy Supreme...

A PRO26D Crancy Supreme táppal etet valaki? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem hallottam róla... De szerintem más se nagyon:D
2009. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az Olimpet Hungária Kft forgalmazza, akik régen a Trainer tápcsaládot is forgalmazták. A leírása nem rossz, az zavar egy kicsit, hogy az összetevők lisája nincs fenn.


[link]

2009. máj. 14. 12:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az alkotóelemeknél írja az összetételt, legalábbis az egyiknél.

"Gabonafélék (min. 10% rizs), hús- és hússzármazékok (min. 9% csirke, min. 4% pulyka, min. 9% marha), olajak és zsiradékok, növényi eredetű származékok (min. 2% teljes kiőrlésű lenmag és szójabab), növényi eredetű fehérjekivonatok, ásványi anyagok, Cee adalékanyagokkal, mint oxidációgátlókkal."

Az a "hússzármazék" szó nem valami bíztató, ráadásul szója is van benne.

Én úgy gondolom, ha egy táp nagyon jónak számít és nincs szégyelnivalója a gyártónak/forgalmazónak, akkor nyugodt szívvel ki lehetne írni az összetételt. Csak akkor vedd meg, ha a csomagoláson korrekt, részletes tájékoztatást kapsz (a napi adag leírása sem érthető), és az összetevők megfelelőek...

2009. máj. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 13:20

Azt írja ehhez a táphoz, hogy 22%húst tartalmaz! Nem értem ez hogyan jön össze, ráadásul a nyers fehérje 24%! Ha ez húsból lenne, akkor legalább 50-60% hústartalmának kellene lenni, tehát valami nem stimmel!

Ez alapján a leírás alapján őszintén szólva, én nem adnám a kutyának!

2009. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hűű hát ez nem túl bíztató. Kevés benne a hús, és szója van benne ami NAGYON nem jó egy kutyának!

Folyton meggyőződöm róla hogy az Acana és Orijen táp az egyetlen amivel etetni fogom a kutyáimat...

2009. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer vettem próbából, az Auchan-ban árulják ezt a márkát. Igaz nem a saját kutyámnak, annak nem adnék ilyet :-) Minőségileg kb a Friskies-hez tudnám hasonlítani...
2009. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltuk a "csúcsszuper" crancy tápcsaládot,az eredmény lesújtó volt. Olyan allergiás rohama lett a 7 hónapos kutyámnak a szójától (ami persze nincs ebben a tápban),hogy napokig azt sem tudtuk megmarad-e.Bedagadt a feje,tiszta csalánkiütés lett,szegény 2-3 napig inni is alig bírt!E mellett mindegyik kutyámnak hasmenése volt a táptól és néhány nap alatt matt lett a szőrük és fogytak egy csomót!Nem is etettük meg a tápokat.Vigaszdíjként kaptunk egy zsák Alfa Prot,na az jobb volt,de inkább maradtunk a régi jól bevált Trainernél.
2009. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez kizárva. A Trainert most kik forgalmazzák?
2009. máj. 15. 11:45
 9/11 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Ha küldesz egy privátot akkor adok telefonszámot(a forgalmazóét:)).

Az Olimpetes kajákat meg hagyd a fenébe, egy kalap s.art se érnek, csak kinyírod vele a kutyát. Akkor már inkább a Pedigree!

2009. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

úúú de komoly.

nekem meg ezt ajánlották, hogy ha végképp vakarózni fog a kutyusom..mert h egy kennelnek csak ez vált be.úúúú még jó h nem vettem meg.

2010. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!