Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért alszik egész nap a kutyám?

Miért alszik egész nap a kutyám?

Figyelt kérdés
2 éves yorki.Mióta felkeltem ő azóta is az ágyamba alszik.. Néha megébred aztán visszaalszik.:D pedig az éjjelt is végig aludta.
2009. máj. 13. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
nekm aze gyik beagle-m ilyen simán átalussza napot.ne aggodj nincs baja.
2009. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is volt ilyen most 4 éves yorki,és úgy emlékszem ő is olyan 2 éves kora körül lehetett!

Ő 4 napig folyamatosan aludt olyan volt mintha tavaszi álmot aludt volna :D nagyon megilyedten de enni inni felkelt elvittem dokihoz és a doki olyan jót nevetett : azt mondta semmi baja csak pihen biztos valami megterhelő dolog volt neki és kipihenni magát!

Ha belegondolsz lehet hogy te is tudnál ennyit aludni anyukám is volt mikor 2 napot végig aludt na akkor nagyon megijedtem!

Szerintem nincs semmi baja,de ha eszik rendesen akkor ne vidd el orvoshoz!

De ha nagyon aggódsz akkor vidd el dokihoz (szerintem nem kell)

Veszteni nem tudsz semmit max kicsit megnevedteted a dokit :D

2009. máj. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az én yorkim is sokat alszik ma. Szerintem csak az időjárás miatt van :)
2009. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baja! Elégedett és boldog.
2009. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem eszik, nem iszik, szerintem vidd el orvoshoz! Viszont ha felkel enni, inni, akkor szerintem nincs semmi baja, a mi kutyánk is szokott néha ilyet csinálni.
2009. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet fáradt,de ha úgy vesszük ha teljesen aludna akk csak éjjel aludna,hiszen éberen alszik.én kutyám a fél napot átaludja mert éjjel nemsokat alszik és nappal is éberen alszik,de pár nap múlva újra csak este fog aludni,mert kipiheni magát.tied is biztos csak fáradt vagy az idő
2009. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!