Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mért szeretik a...

A kutyák mért szeretik a diót? Nem lesz bajuk tőle?

Figyelt kérdés

Kertészek vagyunk, és ilyenkor ősszel, ha szedjük össze a lombot, akkor mindig ott ólálkodnak a kutyusok, és lopkodják a diókat :)Már a háziak kutyája.

A saját kutyám is pitizett a dióért!

Mért jó ez nekik?


2011. nov. 21. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert jó ize van:)

Én kiskutyám is szerette,de nagyon kell vigyázni,hogy a héját nehogy megegyék!

Ha nem kilószámra eszik,nem hiszem,hogy bajuk lenne.

2011. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyáim (border colie-k) is szeretik. Eddig nem vettem észre, hogy bajuk lenne tőle.
2011. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

oké, csak pucoltat adtam enyémnek.

de a kerti ebek feltörik, és úgy eszik meg!

:O

héjastól!!

2011. nov. 21. 16:36
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sztaffordom van, ő is imádja. Ha héjastól kapja, akkor feltöri, és kiválogatja, csak a belét eszi meg. Nem gondolom, hogy baja lenne tőle.
2011. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem minden kutya szereti, és nem hallottam még olyanról, hogy baja lenne tőle. Ami viszont biztosan mérgező számukra, az a kesudió, azt nem szabad adni nekik!
2011. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Akiteki ***** válasza:

Barátnőmnek van egy nagy diófája. Ilyenkor ősszel mindig dagadtak a kutyák, mert betegre eszik magukat.

Én a pisztáciát szoktam odaadni, amelyiknek nem nyílt szét a héja. A kutyáim szabályosan megpucolják.

Az olajos magvak egészségesek, jót tesznek a keringési rendszernek, az emésztésnek.

2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kis foxink van és ő is nagyon szereti a diót.Minden nap kap diót,amikor sétálunk,én csak egyet adok neki,amit talál,megtöröm és úgy kapja el, vagy este amikor mi is eszünk akkor ő is kap.Nagyon egészséges nekik is, úgyan úgy, mint az emberné gátolja az agy érelmeszesedését.Meg tele van vitaminnal.
2011. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

én ebem most szezonálisan még a narancsot eszi, meg a körtét,almát is.

2011. nov. 21. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

csatlakoznék én is, mink is szeressük a diót


kutyám feltöri, én megpucolom, ő megeszi..

2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szeretik. Sőt, még a szőlőt, málnát, epret is megdézsmálták néha. Csak arra kell vigyázni a dióval, nehogy héjat is lenyeljen, mert kiszúrhatja a beleit.
2011. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!