Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam őket össze?...

Hogy szoktassam őket össze? Vagy ne is találkozzanak?

Figyelt kérdés
Van 2 db vörös fülű ékszerteknősöm és ma már egy Westie kölyökkutyám is. Szoktassam őket össze, vagy ne is "mutassam őket be egymásnak"? Amúgy nem találkoznának, mert nincsenek a teknősök a kutya szeme előtt, de hallottam már olyanról h jól megvannak egymás mellett. És, hogy a kutya nem "vadássza le" őket.
2009. máj. 10. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeintem legalábbis én a helyedbe nem találkoztatnám őket!Jobb így nekik külön-külön
2009. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A teknősöknek biztos nem tetszene az ötlet, szóval inkább ne. Meg amúgy sem tudnának játszani vagy ilyesmi.
2009. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs szükség rá, hogy összeszoktasd őket, gondolom a kutyus nem éri el a terráriumot. A teknősökkel nem fog tudni játszania kutya, csak halálra rémiszti őket és kárt is tehet bennük.
2009. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre muszáj leírnom egy vicces esetet. Nekem is van egy vörös fülű ékszerteknősöm már megvan vagy 17 éve, szóval hatalmas kifejlett példány és meglehetősen agresszív. Mindenre ráharap amit nyújtok feléje legyen az az ujjam vagy egy kishal vagy akár egy kis fadarab. Az eset tavaly nyáron történt amikor egy alkalommal takarítottam a teki akváriumát és a teknőst leraktam a fűbe had mászkáljon egy kicsit, a fél éves boxer kutyusom persze nagy érdeklődést mutatott a furcsa szerzet iránt, körbe ugrálta és ugatott rá. Én mulatságosnak találtam de folytattam a munkámat, pár perc után a kutya hirtelen felvonyított és még hevesebben kezdett ugatni. Kb. egy perc múlva azt láttam, hogy a teknős lóg a boxer szájából vagy szájáról, szegénykém vonyított is fájdalmában ugyanis az történt, hogy a teknősnek sikerült ráharapnia a boxer nagy lelógó pofájára. Szerencsére néhány másodperc után engedett és egyiknek sem lett nagyobb baja. Remélem tetszett a történet és attól ne félj, hogy a kutya levadássza mert lehet, hogy fordítva lesz dd. Mindenesetre ne hagyd őket egyedül.
2009. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább csak mutasd be egymásnak az állatokat, így ha egyszer arra kerül a sor, hogy valamilyen okból találkozniuk kéne ne idegenkedjenek.
2009. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtatok:)

a történet tetszett:D

2009. máj. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!