Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok olyat csinálni,...

Szoktatok olyat csinálni, hogy pl. : hétvégén főztök a kutyátoknak? Ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
Egy 9hónapos westiem van Real Nature tápot kap és konzervet összekeverve. És hétvégén tudnék neki főzni,nem tudom hogy mit lehet nekik főzni.
2009. máj. 9. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Húst tésztával vagy rizzsel,én a kutyám csirke bőr,fej,farhát darabokat szokott kapni tésztával pörköltből szokott kapni húst amit mi már nem eszünk meg és ezt általába rizzsel szokta kapni mert ugy szereti a legjobban.De én ugy olyan fözést nem szoktam neki csinálni csak ha van valami maradék meg a fej meg stb szoktam neki megcsinálni.
2009. máj. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Én se szoktam neki főzni, nekem egy 5 hónapos shih-tzum van. A levesből a főtt husit ő szokta kapni vagy ha rántott husi van akkor eszik azt. Amit a család azt ő is. Emelett eszik még szalámit,virslit és Orijen tápot. Jah és az enyém imádja a zöldségeket. Pl a főtt husit répával szoktam neki összekeverni az a kedvence:)
2009. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Szia én minden nap főzök neki külön csirke farhátat vagy gyakat és 3 szem csirkemájat is bele rakok a zöldségeket gyümölcsöket ő is nagyon szereti.
2009. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Bocsi nyakat még alszom.
2009. máj. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

a csirkétől kicsit "félek" mivel a westie hajlamos lehet a csirkeallergiára.

Egyébként az én kutyám is imádja a főtt zöldségeket:)

Mert a tesómnak is van bár neki már lassan 2 éves,és olyan 5hónapos korától csak csirke farhát,nyak,mell.. lett adva és másfél éves korában azt mondta az orvos,hogy valószínüleg csirkeallegria.És attól kezdve eltiltotta a csirkétől.és nm is ad neki azóta.

Én a legjobban ettől félek,tudom hogy nem minden westie lesz csirkeallergiás,csak amelyiknek megvannak a hajlamaik.

Akkor aztmodnjátok külön nm nagyon kell neki főzni?

2009. máj. 9. 10:04
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én pl. mindig főzök a kutyámnak, amikor megtehetem. Nagyon szereti a főtt csirkehúst, csirkemájjal, zöldséggel vagy rizzsel. A csirkehús többnyire csirkeszárny, de ha jól vagyok anyagilag eleresztve, akkor időnként a csirkecomb is belefér. Ez amolyan ünnepnap a számára, hiszen a konzerv vagy száraztáp egy idő után unalmassá válhat.
2009. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Nos, nekem westiem van. Csirkét ne főzz neki ha rám hallgatsz. De ilyeneket se mint néhány válaszoló írt hogy csirkebőr (???), meg farhát, fej, láb stb, ugyanis semmi tápanyag nincs benne. Én a westiemnek, mivel nem rajta spórolok, marhahúst, nyulat, kacsahúst, és kacsazúzát főzök, nem melléktermékekeket amiben nincs semmi hasznosítható. Tésztát ne adj, mert gabona van benne, a kutyának arra semmi szüksége. Rizst főzz, és répát. Rakhatsz egy kis olivaolajat a főtt kajára. Tudom most le leszek pontozva mert nem 200 forintos cuccokat veszek a kutyámnak...
2009. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

köszönöm egyetértek veled.

Te ezek mellett hogy eteted (száraztáp+konzerv) és milyen fajtával a westiedet?:)

2009. máj. 9. 10:12
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
A rántott hús olajos panírja bélgyulladást okozhat, nem kutyának való, a virsli sem, mivel hús szinte nincs is benne, csak erősen allergizáló szója. Ugyanígy a párizsi is tömény szója, soha nem adnám kutyának!
2009. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Orijen 6 halas tápot kap a hét 5-6 napján, hétvégén főzök neki amiket leírtam. A Real Nature táp is jó, azt hiszem te kérdezted tegnap hogy az jobb-e van a DC:) Konzervet is kap a tápra, egy nagyon picit, éppen csak hogy benedvesítse, abból is a jó minőségűt, Real Nature konzit, és Premiere Best Meatet, vagy most kijött a Select Goldnak konzervje, ezeknek mint olyan 70%-os a hústartalmuk.
2009. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!