Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik jòminőségű kutyatá...

Melyik jòminőségű kutyatápot ajánljátok 8hetes boxernek?

Figyelt kérdés
Kálcium pótlást melyik mellé nem kell adnom?
2009. máj. 7. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

szia

lehet tudni a tenyésztő mivel etette? lehet az lenne a legjobb neki ...

nálam pro plant kapnak és nem kapnak mellé kalciumot, de nem vagyok tisztában hogy egy kisboxernek kell-e

2009. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A prémium tápok mellé egyáltalán nem kell (sőt nem is szabad) vitaminokat és ilyesmiket adni, mert elég kalcium van abban. Ha nagy testű kölyöknek való tápot vesztek, az teljesen megfelel az igényeinek. Ajánlom az Acana, Eukanuba tápokat.
2009. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A Boxer is elég mozgásigényes, az Acanában sok a fehérje de alacsony energiatartalmú, nem biztos, hogy az a legjobb választás. Én Royal Canint adnék hússal kiegészítve , most Juniort, később boxernek való fajtatápot. A kalcium kérdésről lehet vitatkozni, én szoktam adni de keveset, napi 1 tabletta helyett heti 1-et. Biztos, ami biztos. A csontnövekedését nem fogja befolyásolni, csak az erősségét (bár sokan nem ezt állítják), így ha nem adagolod túl, ártani nem ártasz vele! Egyébként sem szívódnak fel tökéletesen a szintetikus vegyületek.
2009. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én nem adnék neki kálciumot. Inkább vegyél egy jó minőségű tápot (kérdezd meg a tenyésztőt,h Ő mivel etette, illetve eteti a kutyáit), a mellé nem kell kiegészítés. Azonban azzal segíthetsz neki, h valamilyen zöldkagyló kivonatos táplálékkiegészítőt adsz neki. Az segíti a csontok és a porcok (az izületek) helyes felépülését. (Én a Luposan Gelenkraftot használom. Ajánlom, nálunk bevált.)
2009. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem boxerem van és acanával etetem, régebben eléggé duckos volt:) de most már gyönyörűen néz ki, és az izmai is nagyon szépen látszanak. Szerintem se adj kalciumot prémium tápok mellé mert csak ártanál. Ezekben a tápokban már minden vitamin benne van,amire a kutyának szüksége van.
2009. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!