Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kötelező, hogy a yorkiknak...

Kötelező, hogy a yorkiknak álljon a fülük?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

"Fülek: Kicsik V- alakúak,akutya egyenesen tarja õket.

Egymástól nem túl messzetûzõttek,rövid,telt cser szinû szõrzettel borítottak."


Igen

2009. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és magától feláll nekik vagy fel kell ragasztani?? mert már sok mindent hallottam...
2009. máj. 7. 14:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy jó yorkinál magától. Lehet ragasztgatni, vagy sikerül vagy nem (inkább nem) de az már szerintem sumákolás. Magánvélemény.
2009. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hobbikutyus, akkor nincs semmi jelentősége, hogy áll-e a füle. Attól ő nem lesz kevesebb. Ha nem kiállításra/tenyésztésre szánod akkor ragasztgatni is felesleges
2009. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

heló!

nekem 2 yorkim van, egyiknek sem kötözgettem meg ragasztgattam a fülét mégis áll. Fajtatiszta, egészséges Yorkik füle legtöbbször azért nem áll, mert a szőr lehúzza- le kell vágni róla körbe a szőrt és a belsejéről leborotválni- ha így sem áll akkor lehet kötni/ragasztani, de óvatosan. 2-3 naponta le kell venni a kötést és 1-2 napot pihentetni. Ha 3 próbálkozás után sem fog állni a füle akkor már nem érdemes próbálkozni.

2009. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha egy normális tenyésztőtől veszed a kiskutyát és nem szaporítótól, akkor ez alap dolog, hogy a kiskutyát minőségi táppal etetik, különböző vitaminokkal plusz egyéb dolgokkal (kalcium, cápaporc kivonat) látják el a és a fülének saját magától kell állnia, nem pedig rásegítéssel(felkötik a fülét).
2010. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha egészséges a yorkid akk állnia kell a fülének
2010. szept. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám egészséges és mégsem áll a füle szerintem nem kötelezeő (:
2010. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!