Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kiskölyök kutyákat...

Hol lehet kiskölyök kutyákat venni Debrecenben?

Figyelt kérdés
szeretnék egy fajta tiszta kis fekete fiú labrador kiskölyök kutyát...segítsetek lécciii
2009. máj. 2. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális helyrőlm való,egészséges kiskutyát szeretnél,nem biztos,hogy Debrecenben találsz pont ilyet.

Szaporítót biztosan,de attól ne vegyél semmiképpen,ha sokáig szeretnél egészséges kutyával élni.Igaz,hogy ezek a kicsik olcsók,de a doki többe kerül,mint a vételár,hidd el,és jó eséllyel lehet öröklött beteg a kutya.

Érdemes felhívni a MEOE debreceni szervezetét és tőlük kérni címeket,ha akaod,megkeresem az elérhetőségüket.

2009. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom,van tenyésztő Debrecenben,de az előző válaszolónak igaza van,a MEOE-nél kellene megkérdezned a címüket. A MEOE a Pesti utcán van,pontosan nem tudom hány szám,de a Mester utca felőli oldalon,pár háznyira a Mester,Pesti utca saroktól.Annak idején nekem is ők adták meg a vizslatenyésztő címét.Napközben mindig van ott valaki,úgy tudom. Ráadásul jó tanácsokat is adnak a tartással,ápolással,neveléssel kapcsolatosan.
2009. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

A MEOE címe már régen megváltozott.Itt tudsz személyesen,vagy telefonon,vagy e-mailben érdeklődni.Ha esetleg van valamilyen fajta amit kiválasztottál akkor vannak fajta klubok is.Információt tudnak adni a tagokról....Cím:1116 Budapest Tétényi út128/b-130

Központi e-mail:meoe@t-online.hu

Telefonközpont számai:208-2300,208-2301,208-2560,208-2580,

Sok sikert!Üdv.

2009. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenki válaszát ( :
2009. máj. 3. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
retriever fajtamentőktől nem szertnél örökbefogadni?
2009. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!