Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A border collienak hány órát...

A border collienak hány órát kell futkároznia egy nap? (h levezesse az energiáját)

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Napi több kilométert kell futnia vagy sokat játszania, ahhoz hogy ne legyen vele probléma.
2009. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A bordereknek a fizikai lefárasztás kevés. (Egyébként sem lehet néhány óra alatt lefárasztani őket.:P) Nagyon sok feladat kell nekik,h szellemileg is lefáradjanak. Ez talán még fontosabb, mint a fizikai lefárasztás.
2009. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mudim van, annak a borderhez hasonló a mozgásigénye, napi 1,5-2 órát sétáltatom, kb. negyed órát tanítom, trükkök + engedelmesség, negyed órát labdázok vele és a család többi tagja is gyakran kimegy hozzá játszani az én 1,5-2 órámon kívül. Hétvégén kutyasuli (engedelmes vagy agility). Szerintem egy bordernek is kb. ennyi a mozgásigénye.
2009. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem Leonbergi-Border collie keverékem van. Naponta több órát játszok vele, így kellően kifárad és alszik egy nagyot.
2009. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Az én borderemmel naponta MINIMUM 2 órát foglalkozom .Ha csak 1 napot is kihagyok ami nagyon ritka egész nap ugat, ugrál az ablakra hátha meglát meg szétszed mindent ami a közelében van.Szal aki nem bír vele napiszinten foglalkozni annak nem való ilyen kutya. A bordernél nincs olyan hogy elmegyünk 1 hétre nyaralni a kutya majd kibírja otthon ha a szomszéd megeteti.....
2009. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!