Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj, ha a fél éves bullterr...

Az baj, ha a fél éves bullterrierem túl szelíd és egy kicsit félénk is? Neveljem másképp?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha csak házi kedvencként tartod akkor ezzel semmi probléma...legalább nem kell attól tartanod h rátámad valakire...és amugyis még pici,nagyon sokat fog még változni...agresszióra semmikép se neveld...sok sikert a további nevelésben
2009. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
HELLÓ!!! nagyon sokat fog változni még a kutyád majd meglátod rá sem fox ismerni!!!ha a kutyád kan akkor majd meglátod h 8-10 hónapos korára teljesen megváltozik sokkal "keményebb lesz" és sztem inkább legyen félénk mint h agresszivabb!!! az emberek félnek tőle ha elkezd szélesedni mégjobban fognak és ha morog mert nem teccik neki valami abból sok problémád származhat még!!! nekünk nem bullunk van hanem sztafink de minden nap visszük kutyák közé és 2 bull terrier is van,az egyik most 8 hónapos és teljesen megváltozott sajnos rossz irányba!!! a másik 2 éves ő nagyon kedves kutya!!! NE FÉLJ MEGFOG Ő BÁTORODNI!!! rem segitettem
2009. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Először is egyetértek az előző két válaszadóval.

Nameg miért akarod, hogy aggreszívebb legyen. Egyik kutyafajtában sincs benne az aggraszívitás ösztöne, csak az ember tesz azzá ami.

De abból csak a bajok jönnek, ha egy kutyus túl aggreszív: megtámad(hat) akárkit, még téged és szeretteidet is.

2009. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most van 18.éve bullterrierem.

Ez egy különlegesen emberszerető,szelíd fajta,nem illik rá a "zoral harci kutya"sztereotípia.

Idős korukig bizalmasak,szelídek maradnak,ezt megváltoztatni nem érdemes.

Csúnyán meg lehet őket vadítani,de semmi értelme.

Keresd meg a Bullterrier Baráti Társaság honlapját(ha beírod a Google-ba így,szó szerint,ki fogja adni),ott minden kérdésedre választ kapsz.

2009. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , lehet rosszul fogalmaztam a kérdést, én nem is szeretném, hogy agresszív legyen a kutyám, es ne adj isten bántson másokat, de pl. azt se szeretném, hogy ellopják ha 2 percre kint hagyom az üzlet előtt. Engem zavar, hogy ennyire szelíd és ennyire megbízik mindenkiben. De mikor nagyobb lesz biztos megjön az esze :D
2009. máj. 2. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeknek soha!

A tökéletes,képzett Jingom 17 évesen is ugyanolyan volt,mint fiatalon.

SOHA ne hagyd egyedül sehol őt pl.autóban,üzlet előtt.

2009. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!