Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináltok a végtermékekkel?

Mit csináltok a végtermékekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van 3 kutyám, és a minőségi kaja ellenére rengeteg végtermék van utánnuk. Nem tudom hova tenni a kertben nem hagyhatom... így a kukába dobom mennyire szabályos ez? Vagy hová tegyem? Szoktam őket sétáltatni, de azért többet vannak itthon...


2009. ápr. 29. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Becsomagolva... és kuka. Trágyázni semmiképpen nem lehet vele. Ja és még egyre jól használható, de arra kevés is elég. Elriassza a nyestet. Ha megérzi a szagát, messze elkerüli a területet. Garázsban is hasznos, mert békén hagyják a kocsi kábeleit.
2009. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zacsi, kuka. (A pelenkát is ki lehet dobni a szemétbe)
2009. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én zacskóba szoktam összegyűjteni. Aztán kidobom a kukába. Az természetes,hogy több kutya után több a kaki.
2009. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor jelenleg ugyanazt csináljuk vele. A garázben nem tudom elképzelni:-) illetve nálunk nincs nyest:)
2009. ápr. 29. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
nagyon hülyén hangzik, tudom, de működik! Tegyél a kutyád kajájába minél több paradicsomot, és akkor az ürüléke trágyázni fogja a földet!
2009. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is zacskóba rakom és kuka. Ha esetleg elégetném az nem szennyezi a levegőt??
2009. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha lenne mit trágyáznom lehet kipróbálnám, bár nem hiszem h szeretnék a paradicsomot, meg gondolom akkor az állaga is felhigulna.
2009. ápr. 29. 20:30
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ne egyenként zacskózd be, hisz az nagyon környezetszennyező. Vagy nem tudom a többiek mire gondoltak.

Nekünk van egy külön kukánk az udvaron erre a célra.

Van benne egy fekete szemeteszsák, van teteje és 2 kislapáttal szedem a kakit. Hetente, mikor jön a kukás, kiemelem a zsákot, elkötöm a végét és átrakom a rendes kukába, amit beborítanak a kukásautóba.

2009. ápr. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:D sztem mindenki arra gondolt, hogy egy zsákba összegyűjtik időnként az összeset, és kidobják a kukába. s nem arra hogy egy kaki egy zacskó:D én is mindet egy zacskóba, és ki a kukába...
2009. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
mi a pöcébe dobjuk.
2009. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!