Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek tart törpe pincsert?

Valakinek tart törpe pincsert?

Figyelt kérdés

Általános dolgok érdekelnének a tartásával kapcsolatban. És hogy milyen a kutyi természete?Ugyanis szeretnék ilyen fajta kutyust de előtte érdeklődök egy picurit. itt is.

Köszönöm


2009. ápr. 29. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
valakinek helyet valaki.....bocsánat elirtam
2009. ápr. 29. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:
én is azt szerettem volna, de 2. kutyaként később szeretnék, ezért érdekelne. amúgy te kupíroznád a fülét?? nekem úgy jobban tetszik...
2009. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
évek óta tilos a kutyákat esztétikai mütéteknek alávetni, lsd fülkupirozás ...
2009. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van egy 12-13éves kan törpe pincsere. Nagyon jó fej, bár igazi kis haramia. Kis mérete ellenére igen domináns. Nagyon temperamentumosak, mozgékonyak, tanulékonyak. Igénylik a foglalkozást. Imádják magukat szeretgettetni.
2009. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nálunk a házban van egy ilyen jószág. Olyan izgága a lelkem, hogy még nézni is fárasztó, ahogy ugrabugrál folyamatosan. :-)
2009. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak van,törpe pincsere.Borzaszto mozgékony,akaratos, alkalmi süket idönként, nem lehet egyedül hagyni mert hisztizik,mint egy gyerek és még folytathatnám.Egyébként a világ legtüneményebb kölyke,a család szemefénye.
2009. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszát. Amúgy nekem pont ezért tetszik a kis vakarék mert izeg-mozog....:P

Ne haragudj de én csonkításnak, állatkínzásnak tartom. Szerintem úgy szép ha minden eredeti rajta, mind a füle , mind a farka.

Én is lakásba szeretném tartani. Már gyerekkorom óta vágyom egy kutyira de sosem lehetett, hát majd most:D

2009. ápr. 30. 10:47
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon akaratos,mozgékony és sok törődést igényel! egyébként nagyon de nagyon mérges! nem tudom más hogy van az ővével ,de az enyém elképesztő mérges! nemcsak ugat hanem tényleg harap is:)
2009. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van 3 pincserem...a legidősebb 9 éves és ő kiskora óta nagyon nyugodt...a legkisebb 1 éves és ő az én "kislányom"

egésznap az ölemben van...imád sétálni, bár az elején nagyon odakell figyelni rá mert ahogy először sétáltatod úgy fog élete végéig...szóval ha egyszer megengeded neki hogy mondjuk odamenjen amihez akar akkor legközelebb elfogja várni és ha nem engeded neki akkor addig fog erőlködni...amúgy az én picurim nagyon játékos és a macskát is nagyon szereti...



remélem sokat segítettem

2009. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!