Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnám felhízlalni...

Mivel tudnám felhízlalni súlyos betegségből gyógyul vizslámat?

Figyelt kérdés
Kb 8 hónapja hoztam el egy a kutyust alultáőkátan, angolkórosan, fejlődésében nagyon visszamaradt magyar vizslámat egy olyan "embertől" aki nem gondozta. Kikezeltettem, meggyógyult szerencsére, de azóta nem nagyon akar hízni, pedig azt adom neki amit az orvos javasolt (csirkehús, farhát, kacsahús) + maradék +kap vitamint is az angolkórja miatt, amit egy éves koráig kell kapnia. Valami olcsó, de hatékony megoldást keresek!
2009. ápr. 29. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kecsketej. Igaz, nekem a macskám kapja, de kutyának is ugyanolyan jó. Az enyém aids-es és néha nagyon lesoványodik, olyankor pár hétig kecsketejet kap és már hízik is.

Kicsit fel kell forralni, de éppen csak addig, amíg egy kis föl keletkezik a tetején, utána megvárni, míg kihűl és kész. Nyersen nem szabad nekik adni.

Mis is próbáltunk mindenféle vitamint meg amit csak kapni lehet, de csak a kecsketej segített. Ja, és más tejjel ellentétben nem okoz hasmarsot.

2009. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a kkecsketejet tudom ajánlani,nem olsó a tehéntejhez képest,de még mindig olcsobb mint az orvosi kezelések,és nagyon-nagyon tápláló.merre laksz? mert az én egy haverom anyuja foglalkozik kecskékkel,nála mindig van tej.ha érdekel tej téma irj.puszi
2009. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom! Szolnok megyei vagyok, itt a környéken is sokan foglalkoznak kecskékkel, biztos tudok szerezni! Mégegyszer köszi, és várom azért a további javaslatokat is :)
2009. ápr. 29. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki Immunovetet ...

rendbehozza az immunrendszerét és nő töle az étvágya is.

Bekopizom:

Beteg állatoknál:


- javítja a terápia hatékonyságát különböző eredetü bőrfertőzéseknél, allergiás bőrgyulladásoknál, nagyobb sérüléseknél

- megszünteti az elváltozott terület kóros nyalását, mind autoimmun, mind viszketésées betegségeknél

- jelentősen csökkenti a parazitás fertőzéseket

- csökkenti a légzőszervi megbetegedések számát

- fokozza a szervezet ellenálló képességét

- segíti a fizikailag leromlott állatok feljavulását

- a fertőző és takarmányozási eredetű betegségek megelőzhetőek

- segíti a műtéti beavatkozások utáni felgyógyulást

- mérsékli a stressz okozta problémák kialakulását

- az oki terápia kiválóan kiegészíthető a készítménnyel

DMBQ: 0, 02-0, 13 mg / g nagy biológiai hatékonyságú anyag


nekem bevált ...

2009. ápr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy valami olcsóbb high energy táp, (pl Bosk Prime energy) szintén hatásos lehet. Sokan töpörtyűvel növelik a tápértéket, én nem próbáltam, de hallottam. A libafarhát jobb mint a kacsafarhát.
2009. ápr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A töpörtyűről én is hallottam, de még nem próbáltam! De szerintem azt is megpróbáljuk! Úgy sajnálom szegény kutyit! Pedig olyan szép, csak hát elég sovány...

Köszönöm a válaszod!

2009. ápr. 30. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!