Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler vagy Németjuhász?

Rottweiler vagy Németjuhász?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék ami nagyon család szerető, okos és vigyáz a házra.:)
2009. ápr. 23. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%
Német juhász.
2009. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%
Cakis Német Juhászt!!!!
2009. ápr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
33%

Nekünk németjuhász van, és imádom! Ő a legjobb dolog, ami történt velem ;) (L) :)

Családszerető, okos és a házra is vigyáz ;) Gyerekekhez inkább ajánlom, mint a rotit. Nagyon aranyosak a rottweiler-ek is, de szerintem a németjuhász jobb választás.

2009. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk németjuhászunk van .2honapos korátol neveljük gondozzuk szeretgetjük és persze fegyelmezzük. 2 fiam van 11 és 13 évesek sokat játszanak vele, de elkezdtük a kutyaovit is . És hidd el kell.jot tesz neki, és nekünk is.a gyerekeket nagyon szereti nagyon ragaszkodik hozzájuk.
2009. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
Hat ha en kene valasszak akkor egyertelmuen Rottweiler , de nem lathatok bele a te fejedbe , hogy te mit szeretnel...
2009. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%
nekem nemetjuhaszom van!az nemcsak a hazra ugyelt hanem ram is:)azt szeretem a legjobban benne h orul amikor hazaerek,soha nem gondoltam h egy allatnak is ekkora szive tud lenni:Dmeg van ket cicam is azokat nem bantja de a tobbit jol megkergeti ha labatlankodik az o udvaran:D A roti is valoszinuleg nagyon jo kutya!nekem meg nem volt!de hallodtam olyan dolgokat hogy szettepte a gazdajat stb.ezt egy nemetjuhasz nem tenne meg!max megtep egy tyukot:))
2009. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
67%

Rozzit válassz, sokkal kiszámíthatóbb!!!!

Lehet a németjuhász okosabb, de túl izgága, és kevésbé kiszámítható!

Ha egy Rotti szeret valakit, akkor SOHA nem bántja, és akár meg is halna érte!

Persze Rotti alatt nem mindenféle fekete-nagyfejű kutyát értek, hanem igazit!

2009. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Hát az egyik ismerösömnek is rotija van és nagyon okos.Még négy évesen is bármire megtanítható.És sose bántaná a családják.De viszont a németjuhászt is nagyon sokan ajánlották.Ezért tettem fel a kérdést.
2009. ápr. 24. 16:07
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
A Németjuhászt sokan ajánlják mert nagyon elterjedt. Én a Rotit választanám. A Németjuhász nagyon családszerető, viszont kevésbé ragaszkodó, a tenyésztés során arra is törekedtek, hogy a kutyák jól viseljék a tulajdonosváltást. A Roti egy gazdás kutya, de annak az egynek szívét-lelkét kiteszi.
2009. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
60%
Német juhászom volt,13 évet élt velem.Én nem tudok róla rosszat mondani hűséges,intelligens,családszerető állat.Még apám is szerette pedig nem rajong a kutyákért.
2009. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!