Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha majdnem 3 éves westiemnél...

Ha majdnem 3 éves westiemnél még nem alakult ki allergia, akkor mennyi rá az esély hogy még lehet allergiás?

Figyelt kérdés
Nagyon jó helyről van egyébként, a Surprise Westie kennelből.
2009. ápr. 23. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Nekem is westiem van és elmúlt 3 éves. Szerencsére nem allergiás. Én úgy tudom, hogy ha az első éve alatt nem jelentkezik nála allergia, akkor nem is nagyon fog már kialakulni.
2009. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nagyon reményekedem benne, annyi rosszat lehet hallani, de mivel jó helyről van ezért én is bízom benne hogy ő megússza. A te kutyusod honnan van?
2009. ápr. 23. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sajnos számtalan példát láttam rá, hogy bármikor előjöhet. A doki azt mondta, hogy ahogy embereknél, úgy kutyáknál is az allergia pszichoszomatikus betegség. Lelki folyamatok előidézhetik, ha a hajlam megvan benne. Ez általában egy trauma szokott lenni. Ezért van az, hogy a menhelyi és fajtamentős állatok nagyobb részben allergiásak, mert egy gazditól való elválás elő idézheti ezt pl.
2009. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értelek. Hát az én kutyusomat ilyen trauma sosem fogja érni:) (mármint hogy ki lesz dobva vagy ilyesmi).
2009. ápr. 23. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:
az állatorvosnál nincsen vizitdíj, miért nem mégy el és kérdezed meg mi az amit tehetnél hogy ezt elkerüld...mert az allergia környezeti hatásokra alakul ki, nem csak úgy jön, tehát ngyon is sokat tehetsz azért hogy ne alakuljon ki!
2009. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj, szerinted nem szoktuk a kutyát orvoshoz vinni vagy mi???? Annyi okos ember fordul meg itt hogy megfájdul a fejem néha...
2009. ápr. 23. 14:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! (Az 1.vagyok!) Én Balogunyomba vettem, nincs papírja, meg egy kicsit eltér a többiektől. Nem drótosodott be a szőre, amit nem bánok, meg nem olyan hegyes a füle, mint kéne, de akkor is a kedvencünk! :))
2009. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja értem. Akkor keverék lehet ezek szerint. Bocsi nem sértésnek szántam, de ha eltér a fajtastandardtól és nincs törzskönyve akkor hivatalosan nem fajtatiszta.
2009. ápr. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!