Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni kutyatámadásko...

Mit lehet tenni kutyatámadáskor? Hogyan és mivel lehet védekezni ha meg akar támadni egy kutya?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Semmit.
2011. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátat fordítani, és lassan hátrálni. Ha nincs nálad eszköz, akkor nem sok esélyed lenne, főleg, hogy nyílt utcán csak párosával támadnak. Mivel te vagy a magasabb, ezért általában megáll veled szemben és csak erőt fitogtat. Nekem már kétszer is volt szerencsém hozzá, mindkét alkalommal bevált. Elsőre jött egy busz, és felszálltam, másodszorra meg feladták.
2011. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hailey13 ***** válasza:
fhuu azért abba belegondolni ha egy német dog megy az embernek..
2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, mikor szalad felé a kutya, nem el kell szaladni, hanem nagyon gyorsan kezdj el szaladni felé, és elszalad. Én nem tudom beválik e, de én ezt hallottam! :)
2011. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Amit a focimeccseken szoktak használni sűrített levegős dudát na azt ha megnyomod tuti be fognak csinálni! vagy vigyél talán magaddal egy viperát és olyankor előveheted.

A szembeszaladás nagyobb kutyákkal szembe nem hinném hogy jó.

A saját tapasztalatom viszont el tudom mondani! egy kuvasz támadta rám a pálinkafőződénél! (rólam annyit hogy nem vagyok pálinkás és józan voltam) ismertem a dögöt és vittem magammal légyirtót! és csupán a furfangosságomnak köszönhetem hogy nem harapta le a jobb alkaromat! most az állatvédők tuti 1000-rel letámadnak de szarok rájuk egy nagyot ha a testi épségem kerül veszélybe!

2011. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,meg johetnek :D ja meg azt is hallotam hogy gaz sprayel ha szemebe fujsz elmegy...
2011. szept. 10. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
A spré talán a legjobb amibe nagy a nyomás! már attól megijednek hogy hangosan távozik a gáz belőle! a vipera nem igazán hasznos így utólag belegondolva hisz akkora a kutya már nekünk jöhet kisebb kutyánál viszont okés lehet.
2011. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Akiteki ***** válasza:
100%
Viperát vigyek magammal kutya ellen??? Viperatámadás ellen meg kutyát?
2011. szept. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!