Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hat hónapos fiúkutya, és nem...

Hat hónapos fiúkutya, és nem szobatiszta?

Figyelt kérdés

Hat hónapos havanese kisfiú kutyusunk van, nagy szeretettel van körülvéve. Viszont egyáltalán nem hajlandó szobatiszta lenni. A kertben nagyon-nagyon ritkán pisil egyet, az utcán soha. A kerti produkcióért nagy dícséretet kap, a lakásbeliért most már letolást. Ahogy beér a lakásba, szinte azonnal pisil-kakil. Nagyon

sokat van kint, lehetősége lenne. Most már büdös minden szőnyeg. A kutyus egyébként feltűnően értelmes, más dolgokban gyorsan tanul. Köszi a választ! Mit lehetne még tenni? Van még ötlet?


2009. ápr. 16. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

szőnyegen érzi a szagot ... valami brutálan kimosni ..

azért pisil ujra rá, mert szaga van

2009. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A módszereid jók, viszont mi mindig felszedtük a szőnyeget ha új kutyus került a házhoz (3 van, köztük 2 havanese). Mind a két hava 8 hónapos korára lett szobatiszta. Hacsak nem szőnyegpadlód van én azt javaslom szedd fel a szőnyegeket és csak akkor tedd ki újra ha már szobatiszta lesz. Sok sikert!
2009. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
állítólag a havanesek nehezebben lesznek szobatiszták.nekem is van egy,ő 10hónapos korára lett teljesen szobatiszta.
2009. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ha másnál is 8 hónap, akkor talán még nem vagyunk elkésve. A szőnyegeket meg most már amúgy is felszedem és tisztítóba küldöm, mert olyan szag kezd lenni nálunk, mint egy pályaudvari vécében. Pedig próbáltam szőnyegtisztítóval, de túl sokat nem ért.
2009. ápr. 16. 11:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Hozzàm ide kerûlt 1 éve lassan egy 6 honapos kutya aki nem volt sozba tiszta.

Annyit csinàltam hogy mikor bepisilt, oda nyomtam az orràt a pisihez és ujsàg papirral meg ûtôttem a hàtsojàt!

Egy idô utàn màr tudja hogy mi a szitu.

Ja és mikor kiviszed pisilni és ha az utcàn pisil akkor dicsérd meg

2009. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!