Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mennyi az esély, hogy...

Most mennyi az esély, hogy kiskutyák szülessenek?

Figyelt kérdés

Tavaly december 5. én születtek legutoljára kiskutyák. Viszont a szuka kutyánk nem tüzel, de a kan igen csak "kerülgeti". Apumra is rászállt. xP Na, de most komolyan: a szuka kutyánk még nem hódolt be, de mennyi az esély, hogy behódoljon, és teherbe essen?


(Ha belegondolok, hogy a kutya vemhessége kb. 2 hónap, és tavaly decemberre születtek, akkor most is előfordulhat?)


13.L Egyébként évente születnek kiskutyáink, általában tavasz előtt. A tavalyi alomból meg maradt egy kiskutya, de ő már az enyém. :)


2011. aug. 14. 18:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

azt se tudod hogy mi az a tenyésztő szép,te meg keverékeket tenyésztes 8 kiskutyás,szép.

jaj milyen ügyesek és okosak vagytok.

gratula nektek..

2011. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyse az én kutyám kölyke, mivel ivartalanitott kölyköket adunk el, biztos helyre, szerető családokhoz! ahol e-mailban kapunk infot a kölykökről, képekel. és ti ugy beszéltek eről mintha büncselekmény lenne, ha párzanak a kutyáim! arol meg nem én tehetek, ha máshol kidobják v menhelyre küldik a kutyájukat! és ha a vevönknek menhelyről kéne kutya akkor oda menne! szal kuss, ha nem a kérdésre akarsz válaszolni! ehhez egyébként is lószar közötök van, ha nálam születnek kölykök, mert mint látod, nem tudtuk eladni, nem menhelyre küldtük, ha nem megtartottuk és felneveltük, szal nektek belehet fogni!
2011. aug. 14. 22:59
 23/29 anonim ***** válasza:
ivartalanított kicsiket adtok el? :D ne nevettess már egy kiskutya ivartalanítása 30 ezer forint...és nincs állatorvos aki ezt ajánlaná..Amerikában nagy divat de Európában senki sem csinálja és Amerikában is csak a nagy tenyészetek csinálják, ha nem tudsz értelmesen visszavágni legalább ne írj ostobaságokat kérlek...
2011. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szaporítjátok a kutyákat akkor elég "okos" család lehettek mert nekem van tenyésztő barátom aki tudja és szerintem minden normális nem szaporító gazdi hogy a szuka ha nem tüzel nincs kölyök.....ja és általában aki TENYÉSZTŐ írja hogy mikor voltak kölykök és mikor tüzelt a szukája és nem fedezteti be minden évben..hanem mondjuk 2 évente..vagy 3 évente vagy mondjuk befedezteti 2011-ben meg 2012-ben és akkor majd megint csak 2014-ben.. látszik hogy nem családtagok a kutyák hanem bevételi forrás..
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez kis kan, én úgy hívom h Devil:P

[link]


Ez az egyetlen lány, Bogi:D

[link]


Ez is egy kan, Bendegúz: (olyan mint egy tengeri malac:)

[link]


Ez is kan, Lustii^^:

[link]

[link]


Bendegúz és Bogi:D

Apa és Anya:D

(Szerintem az apa nem Bordeaux-németjuhász keverék, valamilyen németjuhász, a pofija nem hasonlit Bordeauxra!):P

[link]

[link]


Ott van egyik sarokba egy kiskutya az Fifi de már nincs velem, mert oda attam a nővéremnek aki nem lakik már velünk!

2011. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

"azt se tudod hogy mi az a tenyésztő szép,te meg keverékeket tenyésztes 8 kiskutyás,szép.

jaj milyen ügyesek és okosak vagytok.

gratula nektek.."


Ki tenyészti?

Egyszer az életbe összeragadtak omg oda ne rohanjak, mert te olyan okos vagy!

Neked a szép a szavadjárása?:O (szép kiskutyák lettek küldtem képet ide!:)

Köszi:P


"Kedves 8 kiskutyás, mégiscsak meghalt négy? Gratulálok, végülis ne hallgass az okosabbra, minek is az állatorvos, tényleg....

Most menhelyeken, gyepmesteri telepeken sínylődnek árván, sok esetben testileg, lelkileg meggyötörve. De persze, éljen a felelős állattartás.

Ellesétek csak évente, félévente azt a szerencsétlen állatot gondolkodás nélkül..."


Milyen mégiscsak?

LoL okosabbra, ezt tényleg leírtad?:O

Én is azt mondom minek állatorvos.

Most az a 4kiskölyök ide vagy oda nem nagy cucc, úgy se birta volna fel nevelni a kutyám a 8kölyköt! Elég a 4!


"Most menhelyeken, gyepmesteri telepeken sínylődnek árván, sok esetben testileg, lelkileg meggyötörve."

Honnan veszed?

Lehet h az udvaron szaladgál, örül h van gazdija!


"Ellesétek csak évente, félévente azt a szerencsétlen állatot gondolkodás nélkül..."

Bocs, de az első ellése volt a 4ÉVES kutyámnak itt volt az ideje h szüljön kölyköket!


Ti olyan okosak vagytok h mindent tudtok, csak mástól lesitek el h miket írnak!

Volt kutyátok? (nem) Akkor honnan szarból tudjátok h mi a felelős állattartás?

Ti se tudtok többet mint mi akkor minek jöttök ide? Nem hívodt senki se!

Lehet h mi többet tudunk mint ti!


Szerinted minek van egy szuka kutya meg egy kan kutya?

És szerinted minek van egy nő meg egy férfi?


A kan kutyák is teherbe ejtik a szuka kutyákkat!

A férfiak is teherbe ejtik a nőket!

2011. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Kedves 8 kiskutyás, mégiscsak meghalt négy? Gratulálok, végülis ne hallgass az okosabbra, minek is az állatorvos, tényleg....

Most menhelyeken, gyepmesteri telepeken sínylődnek árván, sok esetben testileg, lelkileg meggyötörve. De persze, éljen a felelős állattartás.

Ellesétek csak évente, félévente azt a szerencsétlen állatot gondolkodás nélkül..."


Most az a bajod h meghalt a 4kiskutya, nem azt mondtad h túl sok van belőlük tele vannak a menhelyek amúgy egyik menhely sincs tele nem azért!

Ami meghalt 4kiskutya az mind kicsike volt ezek mint egy tengerimalacok úgy néznek ki! (2nap és kinyítják a szemüket!)

2011. aug. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Na ők a klasszik fekete keverék kutyák, akik a legkevésbé népszerűek a gazdikeresők között, tucatjával altatják őket naponta a gyepmesteri telepeken. Szuper ötlet volt összerakni őket, tényleg. Ráadásul a szülők tesók vagy miért egyformák???


Igen, persze végülis tényleg jó, hogy 4 meghalt, legalább kevesebben vannak. CSak tudod ha már felelősséget vállaltál a asaját szórakoztatására egy vemhes szukáért, akkor az lenne a MINIMUM hogy megadsz neki mindent amire szüksége van. Ha komplikáció van, akkor az állatorvos a minimum.


Remélem azt tudod, hogy két hetente kell a kicsiknek féreghajtó, aztán az első oltás 6 hetesen, a következő 8 hetesen, azután mehetnek gazdihoz, de akkor már microchipes megjelölés is kell.


LEgalább Oxytocint kapott az a szerencsétlen szuka miután megellett egy pár halott kölyköt?

2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Na ők a klasszik fekete keverék kutyák, akik a legkevésbé népszerűek a gazdikeresők között, tucatjával altatják őket naponta a gyepmesteri telepeken. Szuper ötlet volt összerakni őket, tényleg. Ráadásul a szülők tesók vagy miért egyformák???


Igen, persze végülis tényleg jó, hogy 4 meghalt, legalább kevesebben vannak. CSak tudod ha már felelősséget vállaltál a asaját szórakoztatására egy vemhes szukáért, akkor az lenne a MINIMUM hogy megadsz neki mindent amire szüksége van. Ha komplikáció van, akkor az állatorvos a minimum.


Remélem azt tudod, hogy két hetente kell a kicsiknek féreghajtó, aztán az első oltás 6 hetesen, a következő 8 hetesen, azután mehetnek gazdihoz, de akkor már microchipes megjelölés is kell.


LEgalább Oxytocint kapott az a szerencsétlen szuka miután megellett egy pár halott kölyköt?"


Már van gazdijuk a kiskutyáknak, nem tesók a szuka 4éves Tápiószeléről hozzatam, a kan 1éves bp.-ről hozzatam!


Fére érted nem voltak hallotak amikor megellete őket utána halltak meg a nap végére az egyik meg 1nap után haltmeg de nagyon kicsik voltak mondom mint egy egér!


Tudom felelőséget válaltam!!!

Megadók neki amennyit tudtok, óltatni is szoktam stb...


"Remélem azt tudod, hogy két hetente kell a kicsiknek féreghajtó, aztán az első oltás 6 hetesen, a következő 8 hetesen, azután mehetnek gazdihoz, de akkor már microchipes megjelölés is kell."


Igen, mindent tudtok amit kell!:D

Holnap lesznek 9naposak, és aztán kinyítják a szemüket:D(ha jól tom, 10nap nem?)

Úgy h nem soká futkározni fognak!:P :) :D

2011. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!