Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindjárt suli mit csináljak?

Mindjárt suli mit csináljak?

Figyelt kérdés
van egy tacskó -csivava 2hónapos kutyusom. tudom hogy még korai de rá szeretném tanítani hogy maradjon csöndbe és viselkedjen jól mikor elmegyek otthonról de képtelen vagyok rátanítani mert állandóan ugat ha kilépek a házból. hiába dorgálom meg nem érdekli , ugat tovább mit csináljak ? mindjárt itt a suli és eddig nem tudtam rátanítani. mit csináljak?????
2011. aug. 11. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pulim pont ilyen volt mikor elhoztuk 8 hetesen. Mikor bementem a házba akkor is sírt mert nem lét északa mindig. ne menj vissza ha sír én se tettem és egy pár nap után rá jött hogy nem ér el vele semmit és abba hagyta. Mielőtt elmész ne játsz vele ne szólj hozzá csak minden szó nélkül menj el.
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek!
2011. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb hány nap? mert a szomszédaink panaszkodnak hogy ordít a kutya halgattassam el
2011. aug. 11. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 3-4 nap volt.
2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most itt hagytam 10 percre és magán kívül ordított a szomszédaim meg a plafonon vannak emiatt (főleg hogy öregek )
2011. aug. 11. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem egyik napról a másikra megy. Nekem a foxinak is voltak ilyen rohamai de amióta van társa azóta ritka ha hiztizik! meg mondon jó alaposan fárazd ki előtte.
2011. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jan Fennel: Kutyapszichológia

Olvasd el, és tartsd be pontosan, amit ott írnak. Azzal, hogy ilyenkor megdorgálod a kutyádat, a lehető legrosszabbat teszed.

2011. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!