Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shi-tzummal járhatok őrző-védő...

Shi-tzummal járhatok őrző-védő kiképzésre?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Járni bárhová járhatsz, de nem valószínű, hogy el tudná végezni, vagy bármi eredményt elérne. Az örző-védő ösztön nincs benne és a testi ereje sincs meg a gyakorlatokhoz. Legyen meg az engedelmese, esetleg elgondolkodhatsz agility-n vagy dog dancingen.
2009. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Persze! Max ha nem jön be akkor abbahadjátok, nem veszítetek vele semmit! Én is gondolkoztam járni a beaglem-el mert úgy megfogja a csibészkart hogy csak na!

Sok sikert!

2009. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért különbség van a 2 fajta között. A beagle legalább vadászösztönnel rendelkezik, talán örző-védő tanfolayamon lehet vele mit kezdeni. A shi-tzu jellegzetes öleb, nem hinném, hogy komolyabb sikereket érnél el vele ilyen téren, kedves kérdező de meg lehet próbálni. Ki tudja?
2009. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

járni járhatsz, de semmi értelme. mindenki bolondnak fog nézni, ráadásul egy shi-tzunak nincsenek meg az adottsági hogy mondjuk egy csibészkart megfogjon!


inkább próbálj meg más kutyás sportot

2009. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat:)
2009. ápr. 10. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem kérdezed komolyan ugye?
2009. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De, miért???
2009. ápr. 10. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet rákapatni egy ilyen kutyát, hogy megfoghat egy embert. Szerintem valami más sportot kéne nyomni vele.
2009. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy kicsit agresszív, és gondoltam így levezethetné a dühét.
2009. ápr. 10. 22:13
 10/12 anonim ***** válasza:
A kis termetű kutyák általában agresszívabbak, mint a nagy és középtermetűek. A legjobb védekezés a támadás elvet vallják:) Ez nem feltétlenül probléma, amíg emberre nem támad, a kutyák elfogadják, az én pitem is jókat szokott derülni a harcos paotapincsiken:)) Egyébként az energiáját ugyan úgy le tudja vezetni agility vagy apport közben. Én inkább ezekkel próbálkoznék.
2009. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!