Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Seg. ítsetek, ugye nem lesz...

Seg. ítsetek, ugye nem lesz baja, fontos?

Figyelt kérdés
A kutyám valahogy lelopott ma a pultról egy csokiskilflit, míg aludtam. Eddig sose csinált ilyet. Úgy tudom a csoki veszélyes nagyon a kutyákra. Igaz ebben nincs sok csoki, olyan 2 kiskanálnyi lehet benne így pöttyökben, de az nem tejcsoki, hanem elég tömény, kakaókrém. Felhívtam az állatorvost, azt mondta, nyugodjak meg, ennyitől nem lesz baja, esetleg ha látom, hogy rosszul van, vigyem el. Nincs semmi baja eddig, de nem tudom mikor lehetett ez a kis malőrje, szerintem olyan 7-8 körül. De én nagyon aggódom. Lehet ennyitől baja?
2011. júl. 18. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ennyitől tényleg nem lesz baja ahogy az orvos is mondta..nyugodj meg...
2011. júl. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha az állatorvos is azt mondta, hogy nem lesz baja, akkor igaza is van. NYUGI! :)
2011. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én kutyám meg van veszve a csokis kekszért és a móltkor kint hagytam egy egész csomaggal az asztalon és az összeset megette20 -25 dbot és nem lett semmi baja úgyhogy szerintem ne aggódj :)
2011. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja:)
2011. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy embert aki csokoládéval etette a kutyáját, b hetente egy tábla csokit benyelt szegény és nem lett tőle semmi baja.
2011. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!