Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MI van velem?! Bővebben lent

MI van velem?! Bővebben lent

Figyelt kérdés
Azelőtt sosem féltem a kutyáktól. Szívesen simogattam őket. MA viszont félek a saját, kistestű kutyámtól is. Nemtudom mi van velem. Félek lemenni, mert félek, hogy veszett, megharap, és akkor baj van. Pedig a veszettség esélye egyenlő a nullával. Ha játékos kedvében van, akkor ugrál, és körbe-körbe szaladgál. Régebben nagyon szerettem vele játszani, de ma félek vele, mert amikor elkezdi ezeket csinálni, azt hiszem, hogy meg akar harapni. Nem tudom, hogy mi válthatta ki ezt a félelmet. Nem harapott meg kutya (igaz, unokatesómé nem ismert, és nem fogadott szívesen :D, de nemhiszem, hogy emiatt lenne). MItől vagyok ilyen, és mit tehetek ellene? Ez kb 4 hónapja kezdődött.
2011. júl. 14. 16:00
1 2
 1/11 xxDDdave válasza:
50%
hát szerintem beteg vagy!
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Beteeeg??? Mégis mire gondolsz konkrétan? :D
2011. júl. 14. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
:DD Ez jó :DD
2011. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fobia
2011. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xxDDdave válasza:
50%
Hát konkrétan agybeteg! xD
2011. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan pszichiátriai betegségre gondol mindenki. Nem kell belőle nagy ügyet csinálni. Az, hogy saját magad is belátod, hogy valami nincs rendben, mindenképpen jó! Szerintem még az elején kérd szakember segítségét, amíg még nem rosszabbodik!
2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fordulj egy jó pszichiáterhez mielőbb.
2011. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nekem van rá okom, mert a kutyám 2x megkepott kb 1-2 éve (ok nélkül, csak simiztem és megkapta a kezem). Azóta nem nagyon merem dögönyözni, csak közbe megsimizem, de mindig bennem van hogy lehet, h odakap :S pedig azóta nem csinált ilyet.
2011. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aha! Most jut eszembe, hogy 4 hónapja kezdődött ez el, és kb 4 hónapja harapta meg tesómat egy kutya. Suliból már úgy jött haza, hogy a nadrágja elrepedt, és eléggé vérzett. Szerencsére nem lett semmi baja. lehet ettől?
2011. júl. 14. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak bebeszéled magadnak a félelmet ;)
2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!